• Rodinný

Drahá tchýně (2013) (seriál)

Jedinné vtipné na celém sitcomu je Marcin a Labuda. Dokonce mají i vtipné hlášky. Jinak to je nuda, trapnost a přehrávání herců. Za Marcina 2*

Vendeta (2011)

Výborně zpracovaný Thriller po česku. V Americe by z toho udělali přehnanou sračku, u nás z toho udělali jednoduchý film, zaměřený na psychologii postav a na atmosféru a to filmu prospělo.Děj gradoval až do konce, zápletka byla výborně napsaná a k tomu ještě skvělé herecké výkony Ondry Havla, Ondřeje Vetchého, Igyho a Oldřicha Kaisera. Když se zamyslíte nad psychologií každé té postavy, tak si uvědomíte, jak brilantně ty postavy byly zahrané. 80%

Bez doteku (2013)

za to, že je to debut Matěje Chlupáčka mu dávám hvězdičku navíc. Film to byl zajímavý svým námětem, bohužel jeho zpracování bylo takové svéřázné. Nevím, proč holka z rodiny, která sice měla otce, který ji znasilnil, ale měla zázemí, skončila v nevěstinci, to tam v tom filmu nikdo nevysvětlil a takových momentů tam je víc. Plus má režisér za dobré obsazení, tento film je postaven na skvělých hereckých výkonech, ale bohužel ty postavy, někdy vypadali, že nemají, co hrát. A obrovské plus má režisér za to, že ten film má jen 69 minut, déle by to koukat nešlo. Pokud někdo říká, že nechápe, jak někteří režiséři za své filmy mohou vybírat vstupné, tak tady to platí dvojnásobně. Toto by byl dobrý tv film nebo díl Soukromých pastí, ale jako celovečerák , to moc dobré není.35%

Záblesky chladné neděle (2012)

Moc často 5* nedávám , ale tady to dám. Velice příjemný a napínavý film, který zaujme, jak dějem , tak obsazením. Škoda, že tento film neměl žádnou propagaci a kdybych nekoukal do tv programu a nenašel ho na Cinemě, tak bych o něm dodnes nevěděl. Konečně český film, kde děj gradoval až do konce a neskončil někde v polovině.

Colette (2013)

Po 7 týdnech v kinech výdělky 7 milionů

Bad Bed (2012) (studentský film)

Komediální snímek plný, bohužel nedořečených gagů. Snad vás tato rádoby komedie, aspoň trošičku pobaví! (text distributora)

Počítání oveček (1981) (TV film)

velice pěkný film s nedoceněnou hvězdou Žanetou Fuchsovou.

Zet box (2013) (pořad)

Zajímavý pořad pro děti, kde si mohou splnit sen a ještě se dozví o nových hrách, ať už stolních, pc hrách nebo do konzolí. Víc než Naomi mě baví Matyáš, ale to je můj názor. :)

Nejseš sám (1978)

Lasse Nielsen si za tento film zaslouží obdiv. Natočil příjemné drama o dvou klucích, u kterých se z kamarádství stává láska. Já si nemohu pomoct, ale mě se to moc líbilo. Nevím, jestli to bylo tak dobře napsané nebo za to mohli sympatičtí herci, hlavně když se Peter Bjerg smál, takto vypadlo dosti roztomile. Jenom nechápu, proč ten film nevysílají naše televize, já na něj musel koukat v originále, s čínskýma a anglickýma titulkama v obraze a české titulky jsem nakonec našel, ale i tak. Docela i chápu, proč to v D8nsku bylo zákázané, ono může pobouřit 16letý kluk líbající 12letého a ještě když mu přitom svléká tričko. Ale láska kvete v každém věku.Doporučuju ke zkouknutí, pokud máte rádi artové filmy.4*

Kovář z Podlesí (2013)

toto je pohádka, která se musí jíst s popcornem nebo chipsy, jinak by vás pomalý začátek unudil. Plus dávám za animaci, ta se jim povedla a herecké obsazení bylo taky docela dobré. Jen ta pohádka mohla mít víc akce a větší spád. Jinak po shlédnutí celé pohádky hodnotím 60%. Počítám, že to bude vánoční pohádka čt pro tento rok.