• Rodinný

Velký průšvih (2002)

dost dobra komedie ve stylu Taxi ci Scary movie. Film se ze zacatku pomalu rozjizdel,ale postupne gradoval v dobrou komedii,ktera zakbavi,kdyz si chcete jen tak u tv odpocinout.4*

Anglické jahody (2008)

Film se zajimavym tematem,ale s nudnym zpracovanim. Prvni hod.asi desetkrat zaznel song Naveky od Kluse,coz bylo otravne. Tv reziser Drha ukazal,ze natocit celovecerak nezvladne kazdy.

Blb a blbec (1994)

film, který ukazuje, že Terence a Bud mají ještě, co ukázat. Místy to nebylo tak akční jako Spaghetti westerny ze 60 a 70.let, kde hráli, ale svou kvalitu si to udrželo. Navíc se Terence představil i jako dobrý režisér a za to má velké plus.4*

Melodie mého srdce (2007)

Výborný film, který já řadím s Forrestem Gumpem a Vykoupením z věznice Sawshank mezi to nejlepší, co bylo, kdy natočeno. Výborný výkon Freddieho Highmora, který hledá své rodiče pomocí hudby a skvělý výkon Robina Williamse. Skvělý zážitek doplňuje výborná hudba a dabing čt. ( původní dabing na dvd se mi tolik nelíbil.)

Sladký život Zacka a Codyho (2005) (seriál)

Asi nejlepší sitcom z produkce Dysney. Cole a Dylan jsou roztomilí s na tom spousta vtipů v první řadě je postaveno, ale některé vtipy i když jsou předvídatelné, tak vypadají dobře. Navc spousta vtipůje nečekaných a i když třeba byl moment, kdy mě to nudilo, tak se to okamžitě vrátilo do vtipné roviny a opět mě to odbouralo. Druhá řada už není tak roztomilá a už je více postavena na vtipech, ale pořád si to udržuje kvalitu první řady. O 2* lepší než Hannah montana a Kouzelníci z Waverly, takže za 5*

Smutný jezdec (2009) (TV film)

Smutný pohled na to, jak nám Terence Hill zestárl. Ale jinak docela dobrý film, zajímavý děj a trochu mě to připomínalo naší Dobrou vodu, protože ta byla také o koních. Terence pořád ukazuje, že umí hrát a zážitek umocňuje výborný dabing Pavla Trávníčka.

Sladký život - Film (2011) (TV film)

Uz to neni tak roztomile,jako kdyz kluci byli mali. ALE BAVILO ME TO,pripominalo to dost Spy kids,ale toto bylo lepsi.

Medvídek (2007)

Na tomto filmu me bavil jen Menzel,jinak ani herecka elita jako Trojan tento film nezachranila. NUDA,NUDA,NUDA. Sice dej je zajimavy,ze chlap ma dceru s jednou zenskou,je zenaty s druhou a obe jsou kamaradky. Ale cele to je tahle jak Ulice,to i ta Ulice je dravejsi. Prvni film,kdy me Hrebejk zklamal. :-( 2*z milosti k hercum.

Příběh kmotra (2013)

Výborně natočený film o stavu naší země. Skvěle ukazuje, jak je naše země rozkradnutá, jací lidé naši zemi řídí, a že se nevyplácí jít proti systému a vyčnívat z davu. A herci to výborně odehráli. 5*

Všechno nejlepší (2014) (pořad)

to byla ta ne jtrapnější show z narozeninových pořadů na Nově.Že opomněli Eso, Peříčko apod. pořady, Železného, bez kterého by tu Nova nebyla, to bych přešel, ale sestřihat, tak trapně, jen pořady, co kdysi vysílali, ještě z nich nepustit ani pořádné ukázky, prostě fraška. Výběr hostů, taky nic moc.Hlavně, že někde v Opeře se slavilo ve velkém.