• Rodinný

Šmejdi (2013)

V podstatě ten film je udělán amatérsky. Skrytá kamera, kde není skoro nic vidět, nicméně je to první film zachycující nekalé praktiky prodejců parazitujících na starých, potažmo blbých lidech. A překvpauje mě, že tyto firmy mohou dále fungovat a policie nic nedělá.

Tenkrát na východě (2004) (pořad)

ty zprávy v tom pořadu byly nudné, ale některé hlášky od Patrika byly dobré, ale tak průměrný pořad

ONA A ON (2013) (seriál)

Opět se ptám, proč Vašut točí a hraje v takové stupiditě. Vtipy nudné, děj nudný a je to jeden velký trapas. Kdy si takové gagy v Tv Bombě byly vtipné, ale toto je přes čáru. Já bych se styděl za to, dát tomu hvězdičku. Nechápu, že Barrandov dá do takové blbiny peníze. Kdyby to neudělali zaměřené jen na Vašuta a brožovou a zabrali tam i další postavy, které se tam objevují, tak to mohlo vypadat jako normální sitcom, takto z toho vznikl další nesmysl(stejně kdopak by se čecha bál) podzimního schématu na Barrandově.

Ruská ruleta (1994) (pořad)

scénky jsou dobré,některé jsou i legendární, ale ty kecy kolem toho a ten vypňující program nuda. Proto jen 3*

Chvilková slabost (2013) (TV film)

tento film mi připomíná seriál Ona a on, v kterém taky Vašut hraje. herec, který hraje v Americe, točí takové blafy, tomu museli dobře zaplatit. Celé to je takové nudné a nic se tam neděje, to když si pustím nějakou talk show, tak se tam taky nic neděje, ale aspoň se zasměju, ale toto se dá přežít jen díky Vašutovi.1*

P.F. (2000) (pořad) odpad!

nejnudnější talk show, kterou jsem kdy viděl. Pamatuju si, že se to střídalo z Bydýlkem a čekal jsem vždy na klipy, které právě v Bydýlku chodili. Nedočkal jsem se a ještě sem byl unuděný k smrti. Jo doba analogu, kdy jsme měli jen 6 kanálů, byla v kvalitě tv vysílání uděsná.

Divoký anděl (1998) (seriál) odpad!

ted to vysílá tv relax.nuda i po letech.

Krampoloviny (2013) (pořad)

Tento pořad je rozhodně živější než jeho předchůdce na Primě. Po 15letech už byl unavený. Na Relaxu to je ještě neokoukané a snaží se udržet si laťku, kterou si nasadili vysoko. Uvidíme, jak dlouho to vydrží.

Kdopak by se Čecha bál (2013) (pořad) odpad!

Barrandov se vrací ke svým původním show, které vysílal v roce 2009, když začínal. Stará verze nebyla špatná, ale ta nová, kterou začli vysílat od září, tak to nemůžu dát nic jiného než odpad. To byla trapnost, že nechápu, jak někdo v televizi na to může dát peníze.

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

na doporučení kamaráda jsem se podíval na tento film a musím říct, že mě to velice bavilo. Zajímavá zápletka, skvělé herecké obsazení, Jirka se tu předvedl a Terezka tomu dodává krásu. Nevím, jestli to vedením Jirky Stracha nebo talentem Vojty Kotka, ale velice povedené dílo. 4*