Auta (2006)

Podle mě, nejlepší animák vůbec! Není nic, co bych mu dokázala vytknout, ba naopak, napsat zde všechna pozitiva je zhola nemožné! Úžasně rozjetý příběh dokresluje smršť hlášek, narážek a komických situací. Vše je precizně vymyšleno do sebemenších detailů. Celou atmosféru příjemně podtrhuje pohodová hudba. A i když vám zrovna pod kapotou...ehm...oblečením nebuší srdce závodníka, Auta si prostě zamilujete. 100%

Wrestler (2008)

Každý aspoň jednou v životě svádíme s něčím boj. Nejhorší je však bojovat sám se sebou. 75%

Armageddon (1998) odpad!

Patriotismus Američanů mi nikdy nebyl moc po chuti a první půlka filmu jej bohužel dokonale vystihuje.

Žáby k zulíbání (2006)

Až na tu šílenou babinu s pistolí, je to celkem dobrý film pro děti. 40%

Město žen (2009) (seriál)

Velmi průměrný seriál, který mě ničím nezaujal. 60%

Snow Patrol (2009) (koncert)

Když jsem poprvé v patnácti uslyšela jejich Chasing cars, jakoby se zastavil čas. Tělem se mi šířilo mrazivé chvění a já chtěla slyšet víc a víc. Po těch letech, po mnoha skvělých písničkách, jsem narazila na tento záznam koncertu. A tak zasedám k televizi a užívám si každý tón jejich specifické tvorby, ten výjimečný pocit smutku a radosti ze života, tu nezapomenutelnou atmosféru. Zase cítím to mrazivé chvění, zase je mi patnáct...75%

Vzhůru do oblak (2009)

Pixaráci skoro nikdy nezkalamou. Z mnoha koutů jsem slyšela, jak je ten film nádherný, dojemný, pravdivý, ale fakt je ten, že zas tak úžasný není. Když jsem se na něj dívala poprvé, v polovině jsem jej vypla s tím, že to možná někdy dokoukám. Přesto se nakonec ukázalo, že to zas tak zlé není. Druhá polovina filmu je mnohem lepší, než ta první. Když si to však celé shrnu. Jedná se sice graficky o velmi hezký film, ale se svým příběhem poněkud pokulhává. Musím se přiznat, že mi třeba vadili ti mluvící psi. Není to tak nadčasové, jaké to bývá v jiných pixarovských kouscích, takže to dospěláka snadno začne nudit. Nicméně si myslím, že dětem se to bude líbit. 65%

Plešatá zpěvačka (2009) (divadelní záznam)

"Ženy hoří, muži hoří, ptáci hoří, oheň hoří" :-D...tak absurdní, že se člověk prostě musí smát :-)

The Runaways (2010)

Kristen Stewart a Dakota Fanning mají za sebou další úspěch tentokrát ve stylu pořádného rock'n'rollového nářezu. Příběh mladých holek, které chtěly dokázat, že rock nepatří jen chlapům. A to že se to minimálně jedné z nich povedlo, dokazuje i nesmrtelný song Joan Jett a the Blackhearts - I Love Rock'n'roll. Film rozhodně stojí za zhlédnutí;-)

Vzhůru nohama (2001)

Začáteční zápletka si mi víc než líbila (ani nevím proč, když je to dneska pomalu klišé), přesto jsem od toho očekávala něco víc, než co přišlo po deseti minutách - nevkusně zamíchaná vražda do fekální pubertální slaďárny...prostě jsem si nakonec připadala, jak poslintaná tím psem, co ho Jim neustále venčil....a přitom je Freddie Prinze takový sympaťák...30%