Nesmrtelná teta (1993)

Nesmrtelný herecký výkon paní Bohdalové a Jaromíra Hanzlíka. Pěkná, nikoliv jedna z nejhezčích pohádek.

menZONE (2012) (pořad)

Dva ulízlí slimáci, co nemají nic lepšího na práci.

Napříč vesmírem (2007)

Vrámci Beatles jsem docela barbar, znám pouze pár provalených songů z rádií a hodin hudebky na střední, ale tohle mě naprosto chytlo!! Když opominu některé úlety, je to moc příjemný film. 75%

Londýnský gangster (2010)

Nic neříkající nuda, od teď už budu věřit zdejšímu procentuálnímu hodnocení. Ty dvě hvězdy jsou za obsazení a hudbu. 45%

Ženy sobě (2011)

Američani jsou prostě exoti, ale tohle je snad první film, kde mám pocit, že jsi udělali prdel sami ze sebe. Ač to mu opět nechyběla notná dávka prasáren a typických gest, má to něco do sebe. Při scénách v autě jsem se válela smíchy. Bavilo mě to a to je přece na komedii to hlavní :-) 75%

50/50 (2011)

To, že to nemá s komedií nic společného, je hrozně moc dobře. Je vážně hloupé a ubohé jak si "ti za mořem" snaží ze všeho dělat legraci, nebo se to prostě snaží podat vtipně. Navalí tam plno sprosťáren a nezáváznýho sexu, trávu a hahaha konzumní lide, bav se. Naštěstí jsem si v půlce filmu uvědomila, že to tak nesmím brát (škoda jen, že ne dřív. Ale vážně za to můžou tvůrci, že to uvádějí jako komedii a člověk pak v podstatě očekává, že smíchem spadne ze židle) Když jsem se tedy na celé téma podívala úplně z jiného úhlu, z úhlu dramatu, zjistila jsem, že je to vlastně hodně dobrý film a jedné z nejtěžších věcí života. Takže doporučuju shlédnout, když máte pocit, že svůj boj nemůžete vyhrát. 75%

V cizí kůži (2011)

Nechutné, neoriginální, sprosté....vážně krásný pohled na to kam všechny komedie směřují... Edit 2022: Já už jsem to někdy viděla? Tak to je dobrý gól :-D. Jako nechutné to bylo, dokonce jsem i některou z těch trapných scén s dětma přetočila, ale jinak se to celkem jako oddechovka dalo, takže to moje hodnocení v roce 2012 "odpad" bylo asi až moc extrémní, vidím to tak na dvě hvězdy.

Láska je Láska (2004) (seriál)

Zezačátku mě to zajímalo, ale je to pořád to samé dokola. Čekala jsem větší hloubku, když jde o lásku mezi dvěmi ženami, ale pak mi došlo, že podle jednoho výzkumu je lesbický mozek velmi podobný mužskému -> sex, sex a zase jenom sex. Protože jsem hetero, přestalo mě po čase bavit přetáčet scény, které se až nápadně podobají jinému neuměleckému žánru a holdují mu zejména muži, kteří na tento seriál náhodou narazí. Navíc je tam až příliš moc negativních emocí a u některých dílů jsem bývala v půlce tak rozhořčená a znechucená, že jsem si říkala, jestli to vůbec někomu může stát za to. Asi stojí, ale mě to nebaví a tak to do poslední řady vážně nedokoukám...