Vysoké Tatry - Příroda zamrzlá v čase (2007) (TV film)

Konečně krásný dokument o přírodě, která je nám tak blízká. Doufám, že budu mít možnost něco podobného vidět na vlastní oči, když tam pojedem v letním semestru na exkurzi:-)

Griffinovi (1999) (seriál) odpad!

Trapné, hloupé, často i nechutné a už vůbec ne vtipné! = odpad

Ztraceno v překladu (2003)

No no no...Vím, že se to asi mělo táhnout a ukazovat tak těžce znuděný život dvou hlavních hrdinů, ale diváka by to přece nudit nemělo, ne? 69%

Génius přírody (2003) (seriál)

Vynikající pořad. Strašně se mi líbí jeho poselství ve splynutí s přírodou. Každý nápad je doplněn perfektními vizuálními efekty, historií problematiky, prvními náčrty, nápady a velmi zajímavými roboty. Nejvícen a mě zapůsobila Delfly - robotická vážka. 95%

Lásce na stopě (2001)

Příjemný leč velmi surreálný příběh. Ale tak je to přece ve většině romantických filmů a tenhle má navíc kouzlo neznáma, sněhových vloček a krásnou hudbu Alana Silvestri v pozadí. 70%

Život jde dál (2006)

Moc hezký film. Bála jsme se, že bude na úrovni amerických highschool komedií, ale hodně příjemně překvapil. Podle mě je daleko lepší než tolik vychvalovaný film P. S. I love you a to hlavně proto, že se tak neuvěřitelně nevleče. A velké plus je i příjemná hudba. 75%

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

S kultovním seriálem Tom a Jerry to nemá vůbec nic společného, nechápu, co na tom všichni vidíte. Jediné, co je na tom aspoň trochu vtipné, je úvodní znělka a za ni dávám jednu hvězdu. 20%

Já, robot (2004)

Ač se jedná o thriller, film obsahuje i mnohé komediální prvky, které mě nesmírně potěšily. Příběh je zvýrazněn mysteriózní hudbou dokonale podtrhující napětí. Příjemné, leč nijak výjimečné podívání. 75%

Natočto! (1999) (pořad) odpad!

Příšerný pořad. Nesnášela jsem přiblblé vtipy Petra Rychlého a z jeho převleků se mi dělalo špatně. Nezasmála jsem se ani jednou. A hodnocení vítěze podle stupně hluku? - absolutní stupidita. Kdyby to šlo, dám i mínus body...0%

Tak neváhej a toč! (1995) (pořad)

Musím přiznat, že jsem se jako malá u toho hodněkrát od srdce zasmála. Takže to zas tak špatné být nemohlo. 45%