Příběh z Bronxu (1993)

Film ktory ma osloviil hlavne tym, ze v roku 1993 sa dodnes dejep resne to iste, vizia majetku a zabudanie na tych ktori nam ozaj pomahaju. Silne dielo s pokojnym tempom a prepracovanym rozvojom charakterov postav. Ja som snad mladeho Colagera uplne chapal.. o5 musim povedat ze film sa ocitol ako priloha nemenovaneho casopisu..krutim hlavou.

Gauneři (1992)

NECHAPEM preco ako zaner nie je napisane aj KOMEDIA. podla mna je to v prvom rade svinsky zabavny film!!!

Saw: Hra o přežití (2004)

bozeee preco ste natocili pokracovanie ?????? penize penize.. no jo..

Kluci nepláčou (1999)

Tak toto je Drama ako vysita. Vsetko co zaner DRAMA robi dramou tu najdete. Presvedcive herecke vykony a agresivny dej.

Hadí oči (1998)

Nicolas Cage - a jeho podla mna najlepsi herecky vykon.

Hra (1997)

Originalny Thriller s originalnym rozuzlenim. Komu ako to sadne. Mne to pripada ako velmi domyselne odohrana hra. divadelna?

Sedm (1995)

Typicky netypicke. Zaver strhujuci.. Thriller s kriminalnou tematikou avsak predsa nie tuctova zalezitost..

Omen (2003)

S POMOM suhlasim a dodam snad tolko, ze tento film som dostal original DVD ako darcek a musim povedat ze to bolo slapnutie vedla. potesilo..ale iba ako darcek. ako film rozhodne nie.

Klub rváčů (1999)

dobri herci, ale film podla mojho nazoru bol absolutne nezazivny a predvidavy.. skoda.

Nebezpečná podoba (1997) (TV film)

taku zapletku keby natocili ine reziserske mena - viem si predstavit ze by to bola riadna shupa! dobry namet.