Městečko South Park (1997) (seriál)

chore.. toto je chore! len zatupeny kkonzervativny hnup nebude mat chut na takto namasteny ulet od maxima po maximum! to je chore!! ten serial je chory! proste.. tak jak je kazdy vo svojom zaklade mierne streleny tak tento serial si proste pride na kazdeho ! a na koho nie, tak co uz :)

Ti druzí (2001)

vyborna ducharina spojena s originalnym koncom. dobra alternativa k filmu siesty zmysel.

Truman Show (1998)

Jednoznacne film ktory vytrca z radu..

Život Davida Galea (2003)

Vyborny dramaticky film s kvalitnym koncom a miniaturnymi humornymi vlozkami v tej spravnej konstalacii s vaznostou a gradaciou deja.

Znamení (2002)

Tajomne tajiomstvo najtajomnejsie.. Podvod? Realita? na konci filmu sa dozviete.. PS - koniec filmu ma tak nesokoval ako v siestom zmysle alebo vyvolenom alebo osade... Ps2- Shyamalan sa zahrava s ludskou zvedavostou a strachom z neznama. Nemusi zobrazovat ziadne priserky ani ziadne krvave sceny, strach tvori atmosferou a funguje to vsetko naprosto dokonale.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

pre cloveka ktory sa citi ako filmovy fanusik nutnost, pre ostatnych povinnost. ;) niet co komentovat - silna davka od deja, atmosfery cez vykony hercov az po celkovy pocit v zavere.. Fakt silny snimok. ma hlbku a vaznot. Drama ako vysita.

Minority Report (2002)

velmi pekne premyslena rozpravka tvoriaca most medzi teenagerskymi scenami a vizualnou podivanou pre dospelych.

Čistá duše (2001)

neskutocny vykon russella crowa. Sialene autenticky zahrana drama.