Ostravak Ostravski (2016) odpad!

Jako rodilého a kovaného Ostravaka a velmi skalního fanouška Baníku, mě spíše toto "veledílo" uráží. Je to absolutní sračka...né to je úražka pro sračku, je to sračka co vysrala sračku. Cožpak si režišér a scénárista myslí, že jsme úplní idioti? Jakože fakt se tady mluví jak u totálních kreténů? To jsem si nevšimnul za 30let. A ty vtipy ? Jako fakt? Film jsem v 60minutě vypnul. Tohle se nedalo. Přehnaná ostravština, absolutně nevtipné "vtipy" a herci stáli za vyliž pi.u místo točení takových kokotin by se ty prachy hodily jinde. Odpad

Just Before I Go (2014)

Příjemná romantická komedie, takové příjemné vtipné pohlazení :-)

Okolo futbola (2013)

Wooow... soundtrack ***** , co se týče reálnosti *** , za vším hledej ženu, konečně opět film, který se přibližuje realitě, české podmínky z třetího poločasu jsem zažil, takže jsem z filmu lehce nadšen

Lásky čas (2013)

Tohle je zkrátka srdcovka, roztomilá, přesladká, zamilovaná až po uši, která nakonec umí pohladit. Tenhle film mám rád a rozhodně doporučuji :)

Bratři (2009)

Tenhle film ve mě zanechává zvláštní stopu, prázdnotu, něco co moc nemám u jiných filmů, ta bezmoc, ten konec....otevřený a syrový konec. Hodně zvláštně emotivní film a protože jsem pracoval u ozbrojených složek tyto syndromy vyhoření jdou vidět dnes a denně, vidět to, co jiní nevidí, prožívat to, co jiní nezažili....za mě má pět hvězd. Jeden z nostalgických.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

velmi silný film, zde se tvoří skutečné přátelské a bratrské pouta....neskutečné!!!

Hooligans (2004)

Konečně jeden z nejreálenjších filmů, co se týče uzavřeného světa hooligans a přitom pořád tak daleko od pravdy. Poměry anglické ligy neznám, za to poměry české ligy znám a je to film který se podobá nejblíže tomuto světu. Žadný Frodo Pytlík a jeho Green Street, ale právě fotbalová firma je ten film, který může uspokojit náročnější filmové diváky. Co dělat v sobotu nebo neděli? Jedině na fotbal. Hulit, šňupat, chlastat, pobít se a prznit krásné vnadné dívky. Nádherný svět. Svět, kteří mnozí odsuzují, ale přitom o něm nic neví. Dám 5* za to že se režisér nepokoušel z filmu udělat horror nebo za každou cenu udělat monstózní bitky, že nešel do absurdit a hlavně za to, že už se asi reálnější film nenatočí, dokument možná, ale film? Proč točit podle reálnosti, když z hooligans můžu vytřískat senzaci v podobě krvelačných bitek s motorovýma pilama. Citace: A pak se zeptám sám sebe stálo mi to za to? Jo kurva, stálo !!!! ;-|