27 šatů (2008)

Nepatřím k těm romantickým fanynkám (Moderní popelky, Wimlbedonu, ..atd.) Přinášejí mi noční můry. Těchto 27 šatů pro mě jsou jako odpočívadlo na dálnici.

Destino (2003)

Dalí - respekt X Disney - nesedí ..

Počkám na další (2002)

Sleduji, že legrácky v metru jsou oblíbené .... 'Madam, zapomněla jste si tam tašku' má už dokonce svoji kategorii .. Tenhle sketch byl dosti drsný..

Oktapodi (2007)

Láska je láska - jeden z nejlepších :)

V Paříži (2006)

Souhlasím s předchozími .. Film je náročný, řekla bych až k nepochopení v některých jeho částech. Konkrétně jak tvrdí eJacques, plně souhlasím s tou severskou scénou .. Dánsko jako vyšité .. a taky je zmatený.. každý náš život je zmatený.. ... ... ... Dans Paris je tah úplně mimo a možná proto mě zaujal. Ďábelsky se liší od všeho francouzského .. až k neuvěření .. a Romain je tu opravdu bezchybný .. hroutit se jako on by chtěl kdejaký psychopat. Možná jen jedna výtka .. pro mě až moc nahoty .. ne z puritánství ale na Joane nebyl moc hezký pohled .. a Louis se taky vyloženě nestyděl .. Prozatím čtyři hvězdy - pustím si znovu a zmodifikuji ..

Paříž (2008)

Pohádka o třech chodech. Pro mě ta paní Paříž, jež jsem dlouho hledala zachycenou. Že ji jde zachytit i bez Edith a šansonů víme už i my. Bravo pokroku. Romain Duris alias Pierre byl mužný jako nikdy, od těch dob 'Erasmu' a 'L'auberge espagnol' je z něj vážně chlap. Zbožňuju otevřené konce .. fin (ou pas)

Je nám osmnáct (2008)

Podívaná! Takhle si představuju seriál pro náctileté/ mou kategorii. Je to milé, zábavné, nenucené, opravdové a uvěřitelné. Croissant se peče, francoužština plyne .. oddechovka.

Hezounci (2009)

Jediné možné slovo, co mě napadá je 'Fuj', asi jsem z jiné planety, ale tohle fakt ne. Překvapením pro mě bylo, že to neměla být parodie, to jsem před ani po shlédnutí netušila. Francouzi točí odlišně, ale tohle je extrémní a odstrašující případ toho, když se něco - někde - někomu totálně pokazí.