Pláž (2000)

Líbí se mi víc a víc. A ta scéna jako počítačová hra úplně nejvíc!

Den cvoka (2002)

Jeśli bojíš ráno vstáť, bojíš dňa. Ráno bojíš otvořit oči ze strachu před svietem. Ó kurwa to być ty ? Do pierdole! Być jako w teatr ? Klavírní koncert který je vidět. Opravdové věci opravdový člověk. Smát se můžeme do té doby než s něčím podobným přijdou i češi. A už to nebude jenom ten polák ..

Deník Bridget Jonesové (2001)

No tak má zadek! Stejně vypadá v tom zajíčkovi rozkošněji než zbytek světa .. nespočetněkrát shlédnuto .. Biblí je a Biblí zůstane ..

Cesta do Ameriky (1988)

Nejlepší černošská komedie o princi Akimovi a jeho cestě z království Zamundi přímo na ulice Queensu. Jednoduše řečeno, toto je má srdeční aritmie. Můj nejmilejší Evergreen (koukám se na to už přes 18 let). Ještě na stařičké nahrávce VHS a jak frčí. Nazpaměť vám odvykládám polovinu filmu a změním i hlasy. Od mala počítám kolikrát se který herec převléká v jinou roli / Eddie Murphy a Arsenio Hall mají každý po více rolích např. kapela Sexy bonbonky, holičství, ../. A v neposlední řadě výroky typu - *Váš královský penis je čistý* - *Jdi do hajzlu* - *Od ctitele, ne Daryl* - *Polib mi prdel - Jó jó polib mi ji taky!* - *Óho, je mi jednadvacet, myslíš že bych mohl být jednou v koupelně sám? - Legrační nápad pane, Obsluha!* .. atakdále a nakonec vtip se lžící!! >

Samotáři (2000)

Tohle podle mě znamená 'kultovní'.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Neviděli jste moře? A o čem se chcete bavit v nebi? Hořká to černě černá komedie, čekáte, že už více být nemůže a i když víte jak to skončí stejně zčernáte i s ní. A nemusíte být 'vybráni počítačem' aby jste pochopili. Pokud právě držíte ten mocný disk v ruce a váháte zda vrhnout či zahodit, rozhodně si jej schovejte a vydržte do nálady, která docení mistrné čáry a vtípky.