Sabrina (1995)

Jsou filmy, které prostě jsou, ohrané a stále stejné. Ale je milé si nad ně čas od času sednout, třeba zapnout Tv Nova a jíst popcorn.

Pád (2006)

Božský trailer je zárukou vynikajících střihačů. To jest pravdou o které se přesvědčuji dnes a denně. Ovšem pokud je film daleko lepší než-li trailer sám, kráčíme si po zelené pasece někde v ráji. Proč pláčou želvi - netuším, ale osud opičáka Wallace mě rozněžnil jako už dlouho nic. Každičký obraz mě nasytil. A jako třešnička na poháru byl pro mě nadějný konec. Malá okouzlující copatá baculka si dostála svého přesně jako já.

Venkovský učitel (2008)

Já prostě pana Bohdana Slámu nemusím. Už od dob Štěstí, kdy mě zlákal do Bio.

Alpha Dog (2006)

Smála jsem se. Pardon. V čele s Justinem to bylo hrozně pošetilé.

První den zbytku tvýho života (2008)

Na nové straně deníku nové kapitoly. Obracejíc listy, na paměti nové začátky. To už ale prozrazuje mnoho. Jedinečný film, který poukazuje na celek. Nebabráte se v životě jednoho nešťastníka. Patříte do celé takové rodiny. Povede-li se vám asimilovat .. Od začátku do konce nádherné všední ač neobyčejné obrazy ze života, takového jaký opravdu je. Bratři dabující western, kytarista Raph, .. Najít si ve filmu něco, co vás očipuje je umění. Rémi Bezançon je pan umělec, alespoň pro tentokrát.

Vše, co Lola chce (2007)

Lola dostane co chce, a když se vám povede zapomenout na pupkatého dědu vedle sebe, sedm hladových krků, odstřiženou elektriku a telefon užijete si to s ní.

Once (2007)

Ani dost časovýho odstupu mi nepomohl. Mě se to prostě nezalíbilo. A to vůbec. Ani nevím jak bych to popsala, zdálo se mi to hrozně nijaké. Ale respekt těm co to oceňují. Třeba tam taky jednou dorostu.

Temný rytíř (2008)

Můj barbarský názor zní > Kdykoli Joker odešel, byla nuda. Navíc jsem se téměř nevydržela dívat na tu herečku, proboha! Byla jsem z toho rozčarovaná, ale ne moc hezky.