Avengers Grimm (2015) odpad!

Pokud někdo natočí něco takového a je ochoten to někde promítat tak je buď blázen nebo nemá mozek. Což o to holky celkem fajn, Casper Van Dien stejně špatnej jako normálně, ale nějak to dohromady fungovalo podobně jako vodka a mlíko... Každý zvlášť celkem fajn, ale dohromady je to smrt.

Čarovný les (2014)

Viděl jsem kus, pak kus a pak už jenom kousek a naštěstí byl konec. Tohle byla naprosto zbytečná filmová podívaná.

Záhada vyvoleného (2002) (TV film)

Trochu Šifra mistra Leonarda, ale v německém provedení. Když bych to měl finálně ohodnotit, tak celkem milé překvapení. Jen ten konec je trochu přitažený za vlasy.

Viktor Frankenstein (2015)

Jiný pohled, ale ne lepší ani horší. Prostě to bylo celkem fajn... Některé scény trochu přitažené za vlasy, ale celkový pohled určitě nadprůměrný. Dobré efekty, slušné dialogy (je to Sci-Fi) tak to tak člověk musí brát. Jiná možnost není.

Na plný plyn (2008)

Rusové ukradli co šlo. Celý film je vlastně vykradené Rychle a zběsile, ale kolegové z Ruska dokázali do tohoto filmu dostat i pěveckou vložku na automobilu alá Pomáda. Stopujícího policajta co mu uletí čepice ala Taxi atd. Na mě tohle bylo ale už opravdu moc. A ta ruská Máša s dredama... A víte jak rušští policajti hledají zločince? Podle talířku na mapě... A víte proč auto pojmenované T34 jezdí tak rychle? Protože používá náhradní pneumatiku na kufru (WTF?) místo přítlačného křídla a to je pak teprve jízda. A co bych tak řekl na závěr? A většina aut je fakt hnusná. Bohužel... Ale pneumatiky dokázají vyměnit rychleji než mechanici F1.

Linka č. 657 (2015)

Taková Nebezpečná rychlost. Jen Keanu ani Sandra tam nejsou. Ale autobus zůstal. Takže celkově nic moc.

Už je tady zas (2015)

Začalo to vtipně, ale končí to drsně. Pro mě velké překvapení. A to v dobrém...

Most špiónů (2015)

Dlouhý, dlouhý a abych nezapomněl tak to bylo až moc dlouhý. ATo je asi to jediné co si pamatuji z celého filmu po dvou dnech.

Dokonalý šéf (2015)

Dostal 3* od Michelinu? To neřeknu, ale u mě si ty tři zasloužil.