O smyslu života (2009)

Film, ktory na mna od zaciatku posobil velmi prijemne a nebolo tam asi nic, co by mi nejako vadilo. Jeff Daniels bol vyborny a na jeho vtipoch sa sa teda velmi bavil .Lauren Graham, musim povedat, ze je celkom sympaticka kocka no ja so sa potesil hlavne Olivii Thrilby. Kazdopadne je to mila love story, ktora pobavi a zaroven nie je az taka tuctova.

Rec 2 (2009)

Juuuuuj tak toto nie nie nie. Naozaj zbytocny film a necudoval by som sa keby prisla v buducnosti este zbytocnejsia trojka. Sice original Rec som nevidel, videl som iba americku Quarantine, ktora bola fakt ze fucking creepy, no ta sa neda s touto dvojkou tvariacou sa na horor ani porovnat. Skoro polovica filmu je tocena specialnou jednotkou vedenou strasne otravnym a nesympatickym knazom a druha zase troma tinedzermi, ktorych som mal po minute chut poriadne prefackat, tak mi liezli na nervy. Skoro ku koncu sa to dako spojilo a pri uplne poslednej scene ma skoro naplo, to bol fakt hnus. A "zombici" uz neboli len civilisti nakazeni besnotou, ale pochopitelne muselo byt v tom nieco ine. A co ine ako posadnutie diablom, to sme tu este nemali. Skratka ak sa vam pacil Rec alebo Quarantine, lebo ste mali nalozene v gatiach a posobilo to na vas, tak sa dvojke zdaleka vyhnite.

Policajti (2003)

Naozaj vtipna komedia, ktora tak trosku pripomina Hot Fuzz. Sympaticke obsadenie, vtipne dialogy a mne to stacilo no to aby som sa velmi dobre bavil. A ta scena uteku do lesa no najvaaac.

Určitě, možná (2008)

Prijemna, skor romantika ako komedia, lebo priznam sa velmi som sa nenasmial. Co mi vyvolalo usmev na tvari bola jedine Abigail Breslin, lebo ta mala bola fakt bohovska. Trocha mi vadilo to politicke prostredie v ramci kampane B.Clintona, kde hlavna postava pracovala. Ale zase to vyvazila Isla Fischer, lebo ta bola vazne charizmaticka kocka. Rozhodne ale tie skoro dve hodky nebol premrhany cas.3,5*

Láska s výstrahou (2002)

Prijemna romanticka komedia so sympatickmi hlavnymi postavami. Dialogy su celkom vtipne no necakajte, ze sa budete chytat za brucho. Necakajte nic originalne, ale ako oddychovka je to velmi fajn.

Uvnitř tančím (2004)

Doteraz nechapem ako mi mohol tento film uniknut. Je rok 2010 a ja som ho videl prvykrat. Uz po zhliadnuti traileru som bol nadseny. No a po dopozerani som bol preplneny tolkymi emociami, ako uz davno nie. Mam rad britsky humor. Film zacal naozaj vtipne. Smial som sa nahlas a z chuti, napriek tomu ze hlavnymi postavami su dvaja mladi ochrnuti chalani na vozickoch. No charizma a pristup k zivotu, aky ma hlavne jeden z nich, vam proste nedovolia citit sa neprijemne .Bavite sa proste spolu s nimi. A ako sa film blizil ku koncu a zacalo to byt trosku vaznejsie aj mna sa zmocnili trosku silnejsie pocity, no a na zaver som uz plakal ako male dieta, ktoremu zoberu oblubenu hracku. Film, ktory dokaze spojit dve roznorode nalady vo mne, uprimne ma rozosmeje a dojme az k slzam a zaroven to doplni krasnou muzikou, je u mna na najvyssom vrchole.100%.

Smog (2008)

Ako ho oznacuju autori je to experimentalny film. Takze mnoho z vas si asi naozaj povie wtf? Preto asi radsej neocakavajte nic a uvidite sami. Mna hlavne zaujala muzika a preto davam 3*.

Užívej si, co to jde (2009)

Supervtipne, co sa mi uz dlho nestalo, ze som sa pri filme smial nahlas a naplno aj ked som ho sledoval sam. Woody je Woody, majster dialogov ktore vas dostanu. Uzivatel Flipper to vyjadril za mna, ako keby mi cital myslienky. Az na najlepsiu hlasku, ktora pre mna bola: "Who are you?"..."I´m her husband, you wanna pass out here or you wanna go to living room".

Dexterova laboratoř (1996) (seriál)

Uplne kultovy serial pre mna. Vzdy, ked som prisiel zo skoly domov som sadol ku Cartoon network a cakal som na 17.00 kedy zacne Dexter. Videl som kazdu cast nejeden krat ale pozeral som to dookola. Rozumel som tomu uplne v pohode a este kolko tej anglictiny som aj pochytil! Proste parada.

Triangle (2009)

Zle zle zle. Filmu bez pointy, s nesympatickou hlavnou hrdinkou a jej iracionalnemu spravaniu, vyvolavajucim uz v polovici pocit strasnej nudy, bez napatia, iba skryvajucim sa pod nalepkou horor a kope nepresnostiam ja proste viac ako jednu hviezdu nedam ani keby ma chceli zastrelit brokovnicou alebo umlatit kladivom pripadne sekerou.