My z Kačerova (1987) (seriál)

Na tohle můžu koukat pořád a nepřestane mě to bavit. Asi jsem infantilní.

Esmeralda (1997) (seriál)

Ještě si pamatuju, jak se ve "Volejte řediteli" kdosi dotazoval, jestli je ta paní, co hraje Esmeraldu opravdu slepá, nebo to tak "dobře" hraje...:-)

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Tohle je jeden z mála sitcomů, u kterých je smích diváků, který slýcháte v pozadí alespoň někdy doprovázen tím vaším...Bunda je docela vtipnej patron. Mezi ostatními seriály je to nadprůměr.

Odpadlík (1992) (seriál)

Když zavřete obě oči a posloucháte pouze "libé" tóny harmoniky doprovázené vzdechy a nářky protivníků, jak je Lamas všecky hází na jednu hromadu...:-) Když mi bylo 13, bylo to koukatelné, místy jsem se snížila k tomu, že jsem Reno Ramesovi fandila. No řekněte - není to pohoda, prohánět motorku (a v každým díle jinou slečnu), když je na vás vypsaná odměna?:-) A za tuhle grácii já mu dávám bod. (Ne, vážně, je to otřesnej seriál).

Tváří v tvář (1997)

Perfektní. Značně napínavé, nenudila jsem se ani chvilku. Výborně zahráli jak Travolta, tak Cage (a toho jinak jako herce moc nemusím). Travolta je v roli zloducha asi stokrát "zlejší" než Cage..to člověk chvíli neví, komu má fandit:-)

Horečka sobotní noci (1977)

Dobrý film, má něco do sebe. Asi Travoltu:-) O příběhu se hovořit nedá - něco se zkrátka děje, ale hlavně John Travolta tančí. Tahle role mu padla jako ulitá, ten vzpurnej "klacek" mu tehdy seděl..:-)

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Je to tak jiné než ostatní filmy...ale s někým, jako je Johnny Depp v hlavní roli určitě ne risk:-) Zkrátka dobře provedený nápad. Když jsem poprvé viděla Umpalumpy a jejich (nebo spíš jeho:-) hudební sólo, chvíli jsem zírala, jestli je to fakt pravda...ale ony i ty písničky maj něco do sebe:-) Takže za pět se vším všudy. I s tím koncem, který možná mohl být o něco málo nápaditější.

Střihoruký Edward (1990)

Pro mě nádherný, ale hrozně smutný film. A neumím si představit v této roli nikoho jiného než Johnnyho Deppa, protože nikomu jinému bych nevěřila víc, že ty ostrý pacičky jsou fakt jeho.

Americká krása (1999)

Je spousta filmů, u kterých se docela slušně bavíte, ale zpackaný konec "zadupe" vaše celkové mínění "do země". U tohoto filmu byl konec jakýmsi emocionálním vyvrcholením - i fandové happyendů uznají...:-) Viděla jsem jednou a už před mnoha lety, ale mám stále živě v paměti....scéna s poletujícím pytlíkem je nezapomenutelná...