Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Jaká předloha, taková adaptace...

Šíleně smutná princezna (1968)

Příjemná pohádka s pěknou hudbou a fantastickou dvojicí královských pomocníků v podání pánů Kemra a Vostřela.

Agent bez minulosti (2002)

Pořádnej špionážní nářez s kvalitně napsanými postavami. Jenom Matt se mě zdá občas trochu ,,prkený", a proto nedávám plný počet.

Čarodějův učeň (2010)

Průměrná fantasy s poměrně dobře hrajícím Cagem, ale to je asi tak všechno. Děj nudný a vtipy skoro trapné.

Expendables: Postradatelní (2010)

Hodně krve, hodně ohně, hodně mrtvých. Vtipy, sarkasmus, sebeironie. Slabej děj... Přesně jak to máme všichni rádi. Stalloone se svou partičkou ,,postradatelných" hrají skvěle. Záporáci se skvělýmy D.Zayasem a S.Austinem nemají chybu, šílený zrádce D.Lundgren je fajn, jenom snad mohli najít pěknější kočenu a něco udělat stou příšernou kameru, která lítá jako vítr v bedně.

Dokonalý trik (2006)

Nolan je rozhodně pan režisér. Po celou dobu jsem nevěděl, komu z hlavní dvojice mám fandit. Ch.Bale i H.Jackman byli fantastičtí, přidejte si k tomu skvěle hrajícího M.Caina a okouzlující Scarlett, parádní hudbu a dokonalý film je na světě.. Chvíli mě trvalo, než jsem se rozkoukal, ale zbytek jsem si parádně užil.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Disputace o bohu s Ivanou Chylkovou nemá chybu. Donutil exceluje a Bolek je Bolek. ,,Děláte machra a hajzl máte na chodbě"

Veřejní nepřátelé (2009)

Zajímavá podívaná se spoustou velmi dobře zvládnutých přestřelek, dobře zvolená hudba a výborní herci - to jsou hlavní přednosti.

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Jenom za sceny ,,Jara Cimrman inspirujici" jasnych 5*. Pridejte si k tomu pana herce Sveraka a mate dokonalou podivanou.