Jak se krotí krokodýli (2006)

No, napred klady..suprova hudba a par dobrych hereckych vykonu(V.Postranecky, M.Etzler). Celkove je vsak dej matozny a nudi. Filmu nepridavaji ani tanecni kreace dua Nekonecny+Vojtek. Humor je casto krecovity a nuceny. Chybi opravdova detska hvezda.

Souboj Titánů (2010)

Olympsti bohove ve stredoveke zbroji, Kraken univerzalni potvora z Holywoodskych skladu... presto bych to uplne neodsuzoval. Kdyby se nesnazili vytvorit remake, ale nezavisly film s antickou tematikou, udelali by lip.

Víla Zuběnka (2010)

Dwayne Johnson v růžových křídlech jako víla zuběnka?? Docela nechutný, ale celkově jsem se pobavil.

Jistě, pane premiére (1986) (seriál)

Z ministra se stal premiér, na vtipu to však vůbec neubralo, spíš naopak. Lepší, vtipnější a ještě více pravdivé než Jistě, pane ministře.

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Sitcom postavený na suchém anglickém humoru... Nejde si nezamilovat, a stejně tak sira Humpreyho. Kdo ma rád satiru, vřele doporučuji.

Před svatbou ne! (2001)

Docela příjemně strávený večer s tímto filmem. Remake klasické komedie s výborným tabákovým magnátem G.Hackmanem. Překvapivě povedený český dabing.

Avatar (2009)

Dobrý, rozepisovat se o tom, že děj byl slabý a lehce předvídatelný by nemělo smysl. To všichni ví. Ale když si kdykoliv vzpomenu na 3 hodiny strávené v kině, mráz mě stále úžasem běhá po zádech. Tak krásně vykreslenou přírodu jsem nikdy neviděl. Technologie 3D je přelomová a tento film jsi bez ní nedokážu představit.

Tahle země není pro starý (2007)

Čekal jsem víc, mnohem víc. Zdá se mi, že potenciál filmu byl větší. Ano, je to dobře odvedená řemeslná práce, ale nic víc. Tommy Lee, Josh Brolin.. všechno pěkný, ale filmu chybí jiskra. Půlka famózní, půlka nudná... Chtělo to trochu víc.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Škoda... Očekávání byli asi strašně vysoké A tento film rozhodně nezklamal... má spoustu výborných scén. Závěrečnému souboji nelze vytknout nic. Hudba taky parádní. Byla ovšem nutné všechny ty kreatury na Anakinově rodné planetě, byl nutný Jar Jar..??

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Po vcelku povedené jedničce a zklámání dvojce vytáhl Lucas těžký kalibr. Trojka je narvaná emocemi, parádními souboji a skvělými efekty. Ewan je jako vždy výbornej a H.Cristensen není vůbec špatnej. Bezchybná je i hudba a záverečný souboj spolu s likvidací jediu jsou nejsilnější scény filmu.