• Fantasy

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Moc jsem od toho nečekal a nakonec jsem nadšený. Je to prostě oddychovka, která skládá holt Haroldovovi Ramisovi a takový film skutečně je. Na nic se nehraje, chce hlavně pobavit. Konec se úplně nepovedl, ale přesto dávám plný počet. Výborný casting, hlavně mladí mají mezi sebou skvělou chemii. Více takových filmu!

Temný rytíř povstal (2012)

Pro moji maličkost je tento film dokonalým završením trilogie. Předchozí díl je kvalitativně nedostižitelný, ale když to vezmu jako celek, tak je 3 část přesně to, co mělo přijít po těch 2 předchozích. Nolan je bůh a tato serie nejlepší trilogií všech dob, jelikož kmotr 3 za nic nestojí.

Prometheus (2012)

Je to moc dobré SCI-FI s dokonalými triky a trochu divokým koncem. Doufám, že nebudou točit další díl, ať si pamatujeme Ridlyeho jako průkopníka režiséra proti studiu.

Expendables: Postradatelní (2010)

No po velkých očekáváních přichází většinou zklamání. V tomto případě to nedopadlo zase tak špatně. Nejlepší výkon jasně Lundgren a překvapivě Roberts. Nejhorší výkon bohužel botoxový Mickey. Bohužel u Stathama mě zklamala stupidná scéna s nájezdem na hřiště. To prostě k největšímu drsňákovi nepatří. Největší hlášky zase Willis!

Brazil (1985)

Čím starší ten film je, tím aktuálnější téma obsahuje. Absolutní byrokrtatická společnost, kde šéf úřadu se bojí podepsat jakékoliv kontroverzní lejstro a na veškeré služby má monopol jedna společnost. Užasné výkony: Pryce, Holm, Palin, Hoskins a další. "Potřeboval bych nějak informace." " Jsi na ministerstvu pro získávání informací, tady se inforamce neposkytují, tady se získávají!!!"

Osamělý vlk McQuade (1983)

Jeden z prvních akčních filmů co jsem kdy vidět, ta scéna s tou zakopanou károu je dokonalá.

Prezidentův muž (2000) (TV film)

1 hvězda za Chucka! Ten výraz, ohebnost, prostřihy s doublery, mimochodem neuvěitelně amatérské, jsou fakt něco! A hlavně ty seskoky ze stealthu byli neskutečné, černá čmouha vypadnula z bombardéru, dokonalý trik. Střihač asi neměl moc materiálu, protože některé záběry parašutisty musel opakovat.

King Kong (2005)

4 hvězdy za honičku s dinosaury. Jinak jsem celkem zklamaný, očekával jsem víc.

Smrt čeká všude (2008)

Ta atmosféra v celém filmu je prostě neopakovatelná. Kathryn Bigelow natáčí filmy pro chlapy tak, jak by to žádnej chlap nedokázal.