Rec 2 (2009)

Jednou vetou: Som milovník hororov, ale po dopozeraní filmu, som si pri prechádzaní nočnou ulicou takmer pustila do gatí.

Morganovi (2009)

Sarah mala zostať sexovať "in the City", Hugh piť čaj o piatej v upršanom Anglicku. Keby to tak bolo, nemusela by som si odpovedať: "Yes, I did...and saw also, unfortunately".

Cabin Fever 2 (2009)

Ja som sa pri tomto filme naozaj bavila. Toľko zábavných a milých okamihov som nevidela v ani jednej komédii :-) Palec hore za vtipné poňatie epidémie na strednej škole.

Čtvrtý druh (2009)

Nie som cieľovou skupinou pre tento film, označeniu "podľa skutočnej udalosti" neverím, postavy vo filme mi boli fakt nesympatické, dej nezaujímavý, film som nedopozerala...Millu si však rada pozriem v nejakom rezidentnom evilovi :-)))

Prázdniny (2006)

Pre mňa obrovská nuda. Mám pocit, že som sa 138 minút pozerala na rybičky v akváriu. Bolo to síce pekné, farebné, ale nebol tam ani jeden okamih, ktorý by ma pobavil, zaujal, rozcítil. Cameron Diaz mám vo všeobecnosti rada, ale v tomto filme bola taká odporná, so všetkými tými grimasami, že mi bude ešte dlhú chvíľu trvať, kým ju prežujem. Jednu hviezdičku dávam za J.Lawa, na ktorého sa mi stačí pozerať aj s vypnutým zvukom a za krásny kabátik, ktorý mala na sebe Cameron na konci filmu :-)

Mrtvý sníh (2009)

Aaale, tak sex na latríne hneď po vyprázdnení sa a umlátenie vrany o konár stromu a hodenie jej mŕtveho tela po zombíkovi, to sa nevidí len tak hocikde :-)

Avatar (2009)

Jediné, čo ma mrzrí je to, že na CSFD nie je viac hviezdičiek, ktorými by som mohla film ohodnotit :-)) Pre mna filmovo-vizuálny zážitok posledných pár rokov.

Tichá pláž (2003) odpad!

83 minút stupídnych konverzačiek 4 nesympatických teenagerov, spestrené stupídnymi konverzačkami s nesympatickým Zippom, pre ovlaženie mysle zopár "okulahodiacich" záberov na miestnu plážovú faunu a flóru a to je asi tak všetko, čo sa dá napísať o tomto filme, ktorý som zvládla dopozerať len s veľkým sebazaprením.

Mučedníci (2008)

Neviem ohodnotit, nakoľko som si nie istá, či je tento film to najbrutálnejsie alebo najstrhujúcejšie, čo som kedy videla...a priznavam, pointa mi trosku unikla.

Iron Man (2008)

Robert Downey Jr. je v tomto filme neuveriteľný..asi si vyvesím jeho plagát nad posteľ :-) Žáner sci-fi nie je moja "šálka kávy",ale pri tomto filme som sa bavila tak dobre, že ani neviem,či mu možem niečo vytknúť.