• Telenovela

Přátelé (1994) (seriál)

Nádherný seriál jeden z mých nejoblíbenějších! Tenhle seriál je naprosto jedinečný. Chandler,Moninka,Ross,Rejčl,Fíbí a Čouíí Jsou nejlepší! Vždy se zasměju a o to tu jde. Škoda jen že není i film přítelé myslím že by to byl úspěch!!

Dr. House (2004) (seriál)

Výtečný seriál! Tohohle chlapíka mám moc rád je sympatickej a navíc předvádí skvělý herecký výkon. To prostředí i další herci jsou skvěle sehraný prostě 100%!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994) odpad!

A tohle bylo co? Šilené přeceňované a přitom je to taková slátanina plná slavných herců co se snaží udělat dobrý dojem bohužel to nevyšlo!! 0%!

Zelená míle (1999) odpad!

Ježiši krise panebože proč? Franku cos to udělal? Tohle je šílený má se u toho brečet nebo smát jak je to trapné?? Tom hanks tomu dodal korunu fůjj už nikdy více je to šílenost!!

Power Rangers: Film (1995)

Power Rangres jsou nejlepší jak filmy tak seriály. A tento film se doopravdy povedl! Výborně natočené a herci jsou prostě užasný! 98%!

Ošklivka Katka (2008) (seriál)

Něco jako ošklivka ale ne tak pěkně přesto 60%.

Far Cry (2008)

Nevím co se vám na tom nelíbilo? Je to sice béčkový film ale i tak se to celkem povedlo! Far Cry jako hra je výborná a v tomto filmu celkem Uwe Boll vystihl její podstatu je to prostě skvělý film i navzdory svým chybám.

Forrest Gump (1994) odpad!

Nevím ale film se mi absolutně ale vůbec nelíbil příběěh o postiženém dítěti se štastnou tváří? Ne bohužel film si mě nezískal je to blbost!