Collateral (2004)

Ó, ano, svět nájemných zabijáků nebude nikdy takový jako dřív poté, co se objevil prošedivělý Cruise v Collateral. Velice sugestivě a zručně natočené krimi.

Svět zítřka (2004)

Setsakramentsky stylová scifárna s mými oblíbenými herci. Požitek.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Možná jsem divnej, ale bavilo mě to. Ani příběh mi nepřipadal pitomej. Dobrá akce a slušné tempo. Nevadilo by mi víc gore efektů, ale což...

Mnichov (2005)

Naprosto intenzivní zážitek. Kamera neuhýbá ani před těmi nejsyrovějšími detaily, úžasná dobová atmosféra a velice atraktivní a citlivě zpracované téma.

Gejša (2005)

Jedním slovem - krása. Krásná hlavní hrdinka, krásné ostatní hrdinky, krásný příběh, krásné prostředí... Krásný film.

Capote (2005)

Jen neuvěřitelně procítěné Hoffmanovo herectví dělá z obyčejné biografie ne-zase-až-tak pro našince známého Trumana Capoteho vynikající film. Zasloužený Oscar.

Karcoolka (2005)

Překombinovaná experimentální slátanina se slušným koeficientem zábavnosti, plynoucím z povedeného parodování všem dobře známé povídy.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Poněkud vykastrovaná pohádka... Přišla mi na rozdíl od jedničky prostě bez duše. Někdo jde někam a je u toho hrozně vtipnej. Ne že bych se ani jednou nezasmál, ale čekal jsem víc.

V jako Vendeta (2005)

Film, který mě dostal... Atraktivní a neokoukané prostředí totalitní Británie, myšlenka boje za svobodu, výborní herci... A ani mi tolik nescházelo více akce. Ta co se dostavila, měla nápad a styl. Jedna z mých srdcovek.