Machete (2010)

Machete get the evidence.

Red (2010)

Sebeironie se cení. A tady se podepsala dost tučným fontem. Bavil jsem se.

Vše, co miluji (2009)

Předvídatelná, přeslazená polská slátanina. Kdyby byla alespoň lépe vykreslena dobová atmosféra a zasazeno do historického kontextu. Takhle to člověka akorát nase*e.

Hranice ovládání (2009)

Dostal jsem od Jarmusche, co jsem chtěl. Už jen pro tu atmosféru to má smysl vidět, ale musíte Jarmusche cítit.

Noc na Zemi (1991)

Jarmusch nitrožilně, prosím.

Nezapomeň na mě (2010)

Robert Pattinson v mém žebříčku zrovna bludišťáky nesbírá, díky Stmívání je dokonce docela hluboko v mínusu. Nezapomeň na mě je ovšem jiná záležitost, i přesto že použivá poměrně dost umělého sladidla v podobě okázalých triků jak diváka dojmout či dokonce rozbrečet(v jiných případech dost nasrat). Od půlky filmu jsem tušil, že se něco chystá, ale tohle jsem fakt nečekal!!! a skoro mě dostali, nebýt toho debilního tetování na paži Tylerova spolubydlícího. To jsem už musel spěchat pro dávku inzulínu. Ale sečteno podtrženo tři hvězdy si Remeber Me určitě zaslouží.

Mulholland Drive (2001)

Spousta otázek, minumum odpovědí. Lynch mě nenechal v klidu ani na minutu.

500 dní se Summer (2009)

5 hvězd pod emocionálním nátlakem subjektivních zkušeností životních. Ovšem jsem si jist, že by 500 days of Summer uspělo i bez toho. Vřele doporučuji!

Podraz (1973)

Uspělo i po 37 letech. Uspěje i po padesáti. Zajímalo by mě, jestli tohle bude moci říct Avatar už za pět.

Taxidermia (2006)

Dost těžko popsatelný zážitek. Dojmy z filmu ve vás zůstanou ještě hoodně dlouho, forma vítězí nad obsahem.