Mamas & Papas (2010)

Alice Nellis mě prostě baví a zatím ničím nezklamala. Baví mě styl jejího vyprávění jako scenáristy i režisérky. Film mně rozesmutnil i dojal. Všichni herci byli dobří. Ovšem u mne vévodila Zuzana Bydzovžovská , je jako dobré zralé víno. Stačí jí oči, podívá se a je tam všechno, bolest, vztek, pochopení, smíření. Bez zbytečných slov či gest.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018) odpad!

Zoufalý Filip Renč , dělá zoufalé filmy a věci. Tak po zhlédnutí romantického filmu Jak se zbavit nevěsty, jsem nabyla dojmu, že nic hloupějšího neuvidím. A ejhle ,,mistr" Renč to zvládl s přehledem jemu vlastním, co mohl zmrvit také zmrvil. Z herců vytvořil kretény z divnými účesy s nenormálním a nepřirozeným vystupováním. Myšlenka, humor, nápad = 0. Halina pravděpodobně obdržela honorář za ucházející knížku, proměnila ho za pytel trávy a začala psát tento scénář. Nebo jí k němu Renč vůbec nepustil, jinak si to vysvětlit nedovedu. 20.3. 21PANÍ Halino v rozhlasu jste potvrdila mé podezření, že Vás Renč k ničemu nepustil, tímto se Vám omlouvám a vše to vysvětluje.

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Tak úspěch byl, že jsem to dokoukala bez odbíhání. Kdo mě opravdu bavil byla ,,přesná kráva" Jany Strykové, té jsem věřila. Hrát měla co Švandová a civilní projev Bokové neurazil, obě umí . Všichni ostatní sice také umí, ale jelikož neměli co hrát, tak přehrávali. Celkově naivní hloupost.

Vlastním přičiněním (1967) (TV film)

Je skvělé vidět tyto dva herecké bardy pohromadě. Nevím moc mě to předhánění nebavilo, Zkusím si to za čas ještě jednou pustit.

Zkouška (1981) (TV film)

Pobaví, neurazí, ale bránici si určitě neutrhnete.

Zlepšovák (1959)

Jejda tolik se to nelíbí ? Hmm tak mě to sedlo a přišlo mi to trefné.

Konfrontace (1971) (TV film)

Dobrou kriminálku lze udělat s minimálním rozpočtem, bez hromady mrtvol a cákanců krve. Milena Dvorská tady hraje ,, pěknou královnu". a Vala se nestačí divit.