Seveřan (2022)

Jedna hvězda za nachos a za to, že jsme po 2 letech zašli s kamarádem do kina. Film je skutečně totální nudná sračka.

Tenet (2020) odpad!

Bože můj, tohle byla táák přehlušená slátanina, která mě vůbec nebavila. První scéna byla wau a pak to šlo směrem dolů do zamotané žumpy neboli do odpadu, kde tento film za mě patří!

Le Mans '66 (2019)

Musel jsem to v půlce vypnout. Pořád dokola ty americké kecy a ježdění v autech. Asi to není pro mě film, tak jako film Rivalové nebyl můj šálek kávy a ten den jsem nebyl v dobré náladě. Možná tomu příště dám 2. šanci a změním hodnocení.

Pašerák (2018)

Je to dobrý film u kterého jsem se bavil. Perfektní kamera. Krásné záběry z americké krajiny a hlášky legendárního Clinta. Doporučuju.

7 životů (2017) odpad!

už nám to hezky ukazují ve filmech, jak bude fungovat NWO svět za pár let. Čipy, policejní kontrola, umělý strach, jen ať si zvykáme. Snad se mýlím, ale musel jsem tu programovací sračku vypnout.

Vetřelec: Covenant (2017)

Dobrý film. Parádní efekty a hudba. Bavil jsem se, nechápu tak nízké hodnocení. Viděno v HD kvalitě na kompu.

Soaked in Bleach (2015)

Dokumentární film, který vás nutí zamyslet se, jak to bylo doopravdy bylo s Kurtovou smrtí. Můj názor? Znovu otevřít případ a pořádně ho prošetřit a ta Love by se měla přejmenovat na Evil, protože jestli ho zabila, tak udělala velkou chybu!

Fakjů pane učiteli 2 (2015) odpad!

Naprostá ztráta času, jak může mít takový film 80% to už jsme fakt tak všichni jeblí?

Jupiter vychází (2015) odpad!

Odešel jsem z kina a to se často nestává! Jednu hvězdičku dávám sobě, že jsem se odhodlal pro toto hodnocení! Je to fakt sračka...

Přednosta (2003)

Tento film jsem viděl X krát a vždycky mi vykouzlil pohodovou náladu jelikož čas ztrávený s přáteli bývá ten nejlepší.