T.M.A. (2009)

Nevím jestli je tenhle film tak špatný, jak se zde píše, ale vzhledem k tomu, že jde o horor a já jsem měl při jeho sledování občas hororové mrazení, tak pro mě tak špatný nebyl.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Vcelku dobrý horor, který příznivce tohoto žánru určitě uspokojí. Solidní atmosféra, pár lekaček, zajímavé kulisy a sympatické obsazení. Vlastně tu nebylo nic co by mně vadilo.

Peklo s princeznou (2009)

Tak z těch "nových" pohádek je to určitě jedna z těch povedenějších a to hlavně díky hereckému obsazení, kdy například výkony Jiřího Mádla s Terezou Voříškovou se mně hodně líbily. Ale i samotné zpracování pohádky, děj, kulisy - to vše dopadlo lépe než jsem čekal. A abych nezapoměl, čertice - Luciferova nevěsta, to bylo docela příjemné překvapení.

Penelope (2006)

Vcelku příjemný film s výborným hereckým obsazením - Ricci, McAvoy, Witherspoon... Tahle pohádková komedie má jednoduchý a dost předvídatelný děj, ale učitě si najde hodně příznivců, kteří se k ní i několikrát vrátí.

Dvojí hra (2009)

Kvůli hereckému obsazení jsem se na tenhle film hodně těšil a bohužel, alespoň pro mě, žádný zázrak. Celé mně to připadalo roztahané, chvilkami moc překombinované /i když to byl nejspíš úmysl tvůrců/ a jednoduše řečeno, čekal jsem prostě o něco víc.

Znovu 17 (2009)

Další z komedií na téma, kdy hlavní hrdina nebo hrdinka omládne. Tahle ničím nevybočuje z řady, není zde nic nového, je tu celkem příjemné herecké obsazení a celkově je to slušnej průměr.

Prokletí domu slunečnic 2 (2009)

Na tenhle film jsem se těšil a byl jsem celkem zklamán. Dost slabý příběh, na horor málo lekaček a slabá atmosféra. Hlavní hrdina - strašák, byl naopak celkem dobře zpracovaný, ale ve chvíli, kdy se začal pohybovat, byl už spíš k smíchu. Takže na jedno shlédnutí asi jo, ale víckrát už ne.

Dragonball: Evoluce (2009)

Jenom velice průměrný akční film, na který do zítřka zapomenu, protože mě v něm prakticky nic vyloženě nezaujalo. Váhal jsem mezi dvěma a třemi hvězdami a vlastně ani nevím, proč jsem šel nahoru.

Hannah Montana (2009)

Tenhle film je určený hlavně pro pubertální dítka, což nejsem, ale přes to jsem se celkem bavil. Samozřejmě, že kdo čekal nějaké umělecké dílo, tak tu měl asi dost velký problém, ale jak říkám, já jsem tu naivní blbůstku v pohodě přežil.

Mrtvý sníh (2009)

Vcelku jsem se bavil, ale kdyby tenhle horor nebyl říznutej komedií, bavil bych se ještě víc. V každém případě nápad s vraždícími zombie nácky nebyl špatný, i když tu už něco podobného bylo /Bunkr smrti/.