Otec Stu (2022)

Úžasný príbeh konverzie jedného muža, ktorému bol život a Boh u prdele a predsa si ho dobrotivy Boh našiel. Všetkých desať hore,

Archive 81 (2022) (seriál)

Hutný film o okultizme s úžasnou temnou atmosférou.

Dobrý doktor (2017) (seriál)

Za podprahovu politickú agendu. Kým to je o autistickom lekárovi, tak je seriál super. V štvrtej sérii keď sa tam podprahovo pcha BLM a propagácia LGBTQ komunity, robí sa človeku nevoľno.

Barbaři (2020) (seriál)

Dobre je to.

Nemocnice New Amsterdam (2018) (seriál)

Zaujímavé prostredie, zaujímavé postavy, plno Neomarxizmu. Všetko čo kultúrny marxizmus používa na zničenie naše civilizácie, nám tu servírujú veľmi nežným spôsobom, proti ktorému hádam nikto nemôže namietať. Máme tu gay manželstva a adopcie detí, máme tu potraty, máme tu boj za antikoncepciu, máme tu transgender deti a máme tu aj láskavú eutanáziu. Prosto nechutný humac, ktorým dokáže zasrat seriál len Netflix.

Osmý smysl (2015) (seriál) odpad!

Tak teplo a gender ideológiou prepchaty seriál som ešte v živote nevidel. Proste sú zvykajme. LGBTy a trans-gender ideš!!! Dúha do toho nebojíme sa ničoho.👌😂🤯

Sherlock (2010) (seriál)

Skončila sa jedna éra. 6 rokov v očakávani na každú novú časť, na každú novú sériu. Prosto dokonalý zážitok a po pozretí 4x4, cítim tak trochu nostalgiu a smútok, že to čo bolo dobré už nikto neprekoná. Ak sa mam niekto niekedy spýta na nejaké spracovanie témy Sherlocka Holmesa, tak v mojej myslí vyskočí práve toto.

Křížová výprava do pekel - templáři (2004) (TV film)

Další vynikajúci počin čo sa týka historických dokumentov. Konečne vyrovnaný dokumentárny film o tejto veľmi veľkej a ťažkej rane pre Cirkev i Západný svet. Rád, zbožných mužov ktorý sa dostal do stredu politických zápasov medzi Kráľom Francúzka Filipom IV a pápežom Rímskej cirkvi. Naozaj naša historická pamäť je zaťažená toľkými nezmyslami a fikciami čo sa týka tejto témy. Masírujú kolektívnu pamäť ľudstva aby si mysleli že dejiny šli iným smerom. Za to ďakujem že autor tohto vyváženého dokumentu ktorý je lúčom svetla pre obyčajného človeka, hľadajúceho historickú pravdu. Vrelo odporúčam.

The Obama Deception: The Mask Comes Off (2009)

Dejiny učia, že demokracia bez hodnôt sa rýchlo premieňa na jasnú alebo kamuflovanú totalitu. Nič viac nič menej. Filozof Peter Kreeft v knihe : „Ako vyhrať kultúrnu vojnu“, o tom že demokracia mohla fungovať iba ak by sa vlády zmocnili dobrý, morálny a šľachetný ľudia. V dnešnej dobe už vieme že demokracia sa raz postavy v histórii, k tým systémom ktoré nedokázali obstáť voči požiadavkám času. A tak vláda ľudí, od ľudí a pre ľudí je už len ilúziou západného sveta, ktorá sa udržiava miliónmi dolárov. https://www.youtube.com/watch?v=Iuv91MnnOq4 http://www.kumran.sk/ako-vyhrat-kulturnu-vojnu-p-6614.html

Odpojit (2012)

Film o vplyve internetu, a virtuálneho sveta, ktorý nie je reálny ale reálne zasahuje do našich životov. Zaujímavo spracovaná téma, postavy a vzťahy. Vyvolá to veľa otázok nad ktorými sa dá stráviť v rozjímaní pár chvíľ. A ako sa hovorí o ohni tak o všetkom : „ Internet je dobrý pomocník ale zlý Pán“.