Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Poměrně příjemný film. Bohužel, mám nějakou zvláštní averzi vůči paní Šafránkové, její osobnost je mi nějak nevysvětlitelně nepříjemná, a tak v mých očích film strhává téměř na dvě hvězdičky.

Záhada hlavolamu (1993)

Vynikající atmosferické zpracování Foglarovy knihy s komiksovým nádechcem. Tolikrát proklínané "prkenné herectví" se k tomuto dílu dobře hodí, ačkoliv možná nebylo režisérovým záměrem; Foglarovy postavy jsou vždy trochu prkenné, strojené. Zobrazení Vontů jako jako pouličních grázlů v sedřených kožených bundách je okouzlující. Vontové zde dostávají nádech "pásků" z 50.let, prvních vyznavačů rock'n'rollu v československu, divokých jezdců na motocyklech JAWA. Jen mě mrzí, že Petr Kotek nenatočil celou trilogii. Nesmírně rád bych viděl Širokka v jeho zpracování.

Vůně ženy (1992)

Možná, že kdybych film viděl v původním znění, dostal by o hvězdičku více.

Cyborg (1989)

GIBSON RICKENBACKER????? :-D :-D :-D Film jsem neviděl, ale tohle je výtečný vtip. Nejmenuje se ta žena-kyborg náhodou Jolana Fender?

Game Page (1998) (pořad)

Předpokládám, že tento pořad může mít tak úděsnou úroveň jen díky tomu, že jsou v ČR zatím počítačové hry přehlíženy a nejsou považovány za součást kultury. Nebo naopak.

Události (1993) (pořad)

Na české poměry dobré zpravodajství.

Úsměvy (1997) (pořad)

Nějak moc dobře nenesu, když herci vzpomínají...

Tele Tele (2000) (pořad)

Byl tam i jeden dobrý vtip. Fakt, viděl jsem ho.