Sloní stezka (1954)

Krásná Elizabeth Taylor přijela s manželem do džungle, snaží se sžít s novým prostředím a najde i novou lásku. Něco jako Vzpomínky na Afriku. Hlavním tématem jsou zde však sloni, kteří zapříčiní grandiózní demoliční finále, díky kterému film rozhodně stojí za vidění.

Matador (2005)

Po padesáti minutách, kdy se vůbec nic nedělo, jsem se divil sám sobě, že jsem to nevypnul. Celý film se odehrává ve zpomaleném tempu. Nakonec mi to připadalo, jako špatný klon filmu Přeber si to: Brosnan jako De Niro, Kinnear jako Billy Crystal a Hope Davis jako Lisa Kudrow.

Ve stínu pravdy (2006)

Hysterické! Julianne Moore je celý film v šíleném hysterickém záchvatu, Samuel L. Jackson v astmatickém záchvatu a dalších sto lidí chytá amok. Na povrchu to vypadalo jako kriminální thriller, ale uvnitř je to šílené psychodrama, ze kterého jsem málem dostal psotník.

Linie obrany (1986)

Mlátička Jet Li ve vynikající formě. Poutavý příběh, napínavý od začátku do konce, který má svoje mínusy a nelogické momenty, ale ty se dají skousnout. Tentokrát žádné wire-fu létání, ale pořádně tvrdý boj.

Ztřeštěné léto (1986)

Svěží komedie, může udělat radost třeba v některých z pošmurných sobotních odpolední.

Maniac Cop 2 (1990)

Celkem drží úroveň prvního dílu. Akce i vraždy vypadají dokonce lépe, ale originalitu jedničky to samozřejmě ztratilo. **1/2

Maniac Cop (1988)

Dvě nebo tři hvězdičky? Žánrem jakýsi KrimiHoror, vraždy nejsou kdovíjak povedené, ale celkově to jakštakš ujde

Dámská jízda (1995)

Ženské drama o síle přátelství. Nešetří hlubokým citem, ale ani humorem a nadsázkou.

Superman se vrací (2006)

nepotěší, neurazí, takové normální, něco tomu chybí