Ninjova nadvláda (1984)

Vymítání ďábelského ducha zemřelého Ninji z atraktivní holky. To je na mě příliš velká divočina. A bojové scény jsou spíše podprůměrné.

Amityville 1992 (1992)

Zlo z domu v Amityville se v podobě nástěných hodin stěhuje k novému majiteli. Hodně slabé béčko, které se mě vůbec nelíbilo, ale pokračování z roku 1993 je ještě horší.

Let (1986)

Příběh lásky ke sportu - Gymnastka Robin trénuje na soutěž.., příjemní herci, pěkné písničky, trochu jako Flashdance, ale o něco slabší...

Amityville: Image zla (1993)

Amityville - Image zla je podle mě jedna z nejslabších částí této série. Mladý pár dostane od bezdomovce staré zrcadlo, které ovšem pochází z domu v Amityville, a zlo z domu působí přes zrcadlo na nové majitele, nakonec se dočkáme i pár překvapení, ale stejnak mě to vůbec nebavilo.

Parazit (1982)

Film Parazit se odehrává v budoucnosti, civilizace se hroutí, jeden vědec nalezl útočiště ve zdevastovaném městě a pokouší se léčit nemoc, kterou sám vytvořil. Z jeho provizorní laboratoře je partičkou grázlů neúmyslně vypuštěn smrtící parazit. Celé město je ohroženo.... jde o klasické béčko, hodně pomalé, ale celkem krvavé a parazit je dost nechutnej slizoun a Demi s velkou bouchačkou u pasu nemá chybu.

Poslední kondor (1987)

Poslední kondor je válečná kung-fu komedie. Do vietnamské džungle je vysláno speciální komando sestavené ze zločinců, které má za úkol zničit objekt se supertajným zařízením, aby nepadl do rukou nepřítele. Dobrá akce která zdařile střídá válečné přestřelky s bojovým uměním, kořeněná kapkou humoru.

Maškaráda (1988)

Maškaráda je celkem vynalézavý thriller o sexu a chamtivosti. Pohledný kapitán Tony svede bohatou Olivii, ta však netuší že je najat jejím nevlastním otcem aby dosáhl sňatku a tím tak uvolnil cestu k velkému majetku po její matce. Celý plán se však nečekaně změní.... a to několikrát. Film je plný drobných zvratů, čímž se podobá thrilleru Nebezpečné hry (Wild Things), který je přece jen o dost lepší a propracovanější.

CHUD II. (1989)

Trio teenagerů objeví ve školní laboratoři mrtvolu humanoida CHUDa, kterého přivedou opět k životu. Posléze CHUDi zaplaví celé město...Z kanibalistických zmutovaných humanoidních podzemních obyvatel se v tomto pokračování stali obyčejní zombie, které představují špatní herci s debilním výrazem v obličeji a pudrem na ksichtě. První hororový díl nebyl dobrý a tenhle komediální lepší není. Jde o levnou trapárnu, kde je hodně nepovedených rádoby komických scének. I když chvilkama mě přece jen dokázala trošku rozesmát. Finále zachraňuje pěkná studentka v plavkách. Každopádně jsem už viděl dost doleko horších hororů/komedií, které jsem ani nedokoukal do konce a od tohohle celkem svižného filmu se mi odejít vůbec nechtělo.

Toulavé kočky (1991) (TV film)

Paul a jeho žena Lindsey si koupí dům na venkově, v němž žije tlupa divokých koček, které chtějí i nadále zůstat pánem domu. Celkem obyčejný televizní horor, který není originální ani ničím zvlášť dobrý, ale vidět se určitě dá, rozhodně je dost daleko horších hororů.

Utržený ze řetězu (2005)

Dost malý film natočený v evropském stylu, bojové scény dobré, ale mohlo by jich být více. Koukalo se na něj celkem dobře, ale nic vyjímečnýho to nebylo.