Bratrstvo vlků - Hon na bestii (2001)

Tak tohle zas taková hrůza nebyla. Škoda, že je však tenhle snímek postupem času horší a horší, ale i tak si myslím, že se zde dá hovořit o atmosféře a vizuálně je to taky pěkné. takové tři a půl hvězdičky

Freddy versus Jason (2003)

Divím se, ale nijak zvlášť mě to neuráželo...samozřejmě to v žádném případě není dobrý film, ale divat se na to dá bez trvalých následku.

Kat (2004)

Chudak rusak, měl si obstarat střelnou zbraň, dopadl by líp a film by dřív skončil a neotravoval by mi dal život....a doufám, že se Travolta za tohle hodně stydí

Seznamte se, Joe Black (1998)

Ne, ne tenhle typ emotivních snímků na mě nefunguje a nejspíš nikdy fungovat nebude, abych pravdu řekl tak poslední dobou jsem nějaky přecitlivělý a u čím dál tím více snímku pouštím slzu. Tady to však nehrozí.

Armageddon (1998)

Najít si cestu k Armageddonu mi trvalo cca 10 let, pořád je to sice jen na tři hvězdy, ale furt lepší než ta jedna původně.

Život je krásný (1997)

Naivní, nereálné, ale tak krásne, citová vydíračka od které se nechám rád vydírat. Nadhled, štěstí a radost ze života v každé minutě a jakmile se film přehoupne do druhé poloviny nic z toho nezmizí ani v prostředí koncentračního tábora, abych pravdu řekl tak jsem si začínal myslet, že to i dobře dopadne a tohle je snad první film u kterého by mi happyend nevadil, za tu ódu na radost bych to hlavnímu hrdinovi i přál, ale smutný konec klasicky udělal větší celkový dojem(opravdu bych si ale přál najít na DVD alternativní konec). Kouzelný snímek s naprosto zaslouženým hodnocením.

Pianista (2002)

tenhle snímek si silně koleduje o zařazení do mojí top 10...zatim, ale bude muset čekat ve frontě, ale ukazal se, že umí dobře předbíhat..

Sloní muž (1980)

Lynch je pro mě jeden z nejoblibenějších režiséru, viděl jsem všechny jeho šílenosti a o to zajimavějši je, že za jeho nejlepší film považuju ten nejnormálnější. Tenhle snímek se přes mě přehnal a ja ho těžce nepobral, par dní pauza, lepší podmínky a druhý pokus a vysledek je:100%. Už vím jak se cítí rejpalové co vrcholným filmům sazí odpad! s komentářem nejpřeceňovanější film všech dob, u mě je to naopak 106.misto ?!!. Tenhle snímek zaslouží top ten víc než tak dva tři kousky, které tam jsou. Nemusím filmy o divných lidech, Forrest mě nebere, z Rain Mana jsem taky nepadl na prdel, pak příjde Sloní muž a nekompromisně strčí všechny emotivní a na city hrající filmy do kapsy. Během celého snímku jsem střídavě hleděl jak puk nebo potlačoval slzy, tak to bylo až do konce a tam najednou pustí Adagio for strings v ten moment už jsem přemýšlel, který snímek bude muset uvolnit misto tomuhle v mojí top 10. Nádherný příběh o soucitu, lidskosti, opovržení, lidské zrůdnosti a kráse, kdy fyzický vzhled je to poslední co v tom hraje roli.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

skoro půl roku mi tenhle snímek ležel na stole a moc se mi do něj nechtělo, nakonec jsem se odhodlal a nestačim se divit. Tahle kombinace dramatu a komedie mě neuvěřitelně dojala, cele je to praštěné, takový zvlaštní německý humor, ale neuvěřitelně mě překvapily vážné scény, ktere jsou vyborné. Celé to do hromady dává velice podivnou směs, jenže při závěrečných titulcích jsem byl prostě úplně spokojen.