Je nám osmnáct (2008)

Hned na začátku mě napadlo přísloví - Dvakrát měř, jednou řeš. ;) Na filmu se mi nelíbí slabší příběh, jinak to mohlo být lepší.

Most (2008) (TV film)

Skvělé zachycení války. Film vás do ní dostane pomocí obrazovky, takže si pár minutek užijete období 2. světové. Smíšené pocity po shlédnutí měl asi každý, nebyl jsem výjimkou. Jednu hvězdu strhávám za to, že nevěřím tomu, že by ten most bránilo pouze 6 chlapců, ale všechno je možný. :o)

Sex Drive (2008)

Pár momentů bylo dobrých, je to klasický pubertální film o panictví. Příběh je zachycen dobře, přesně podle reálného života. Některé věci jsou zase příliš.

Prázdniny (2006)

Nádherný romantický film. Není co dodat. =P

Dr. Dolittle (1998)

Bláznivá komedie. Někdo ten humor nechápe, někdo ano. =)

Počítání mrtvých (1999)

Nevím ani co povědět, pocity jsou smíšené, jedno vím ale jistě. Drogy jsou svinstvo a být u záchranné služby v takové části města...asi bych zešílel. Možná my všichni =) Skvěle zrežírovaný reálný život, přiblížení toho, jak někdo žije.

Nakládačka 2: Zpátky na led (2002)

Sám jsem hokej hrál, ale pro zábavu publika? Zábava to má být tak jako tak, tohle je šaškárna. Když už, mají dělat ze sebe šašky obě mužstva.

Hardball (2001)

Skvělý film. Nalezení týmového ducha a napravení životních chyb. Nejdřív se zdá, že se někomu práce trenéra zrovna nezamlouvá, ale postupem času si člověk zvykne na cokoliv. Vlastně i víc, zamiluje si to.

10 položek a méně (2006)

Trochu jsem zklamaný, ale díky Morganu Freemanovi mohu dát těchto báječných 4*.