Záhada Blair Witch (1999)

Nějak strašidelné a hororové to nebylo, spíše šlo o tu psychickou část aktérů děje. Horová část přišla až ke konci, nebylo jí mnoho, ale stačilo. Být v takové situaci, nevěděl bych co dělat, jde hodně o psychiku, která snad zvládnout nejde. Skvěle zrežírovaný a herecký výkony skvělý. Člověk měl fakt pocit, že to hraný není.

Baba na zabití (2003)

Bláznivá komedie. Občas je to dost přehnané, ale člověk nad tím nesmí přemýšlet. Je to přeci film pro pobavení. ;) Nějaké ty vtípky byly povedené. Snad nikdy takovou nájemnici mít nebudu, psychicky by to bylo na mě moc. =D ;)

Veřejní nepřátelé (2009)

Vynikající filmek. Akorát podle mého gusta. =) Amerika v těchto letech byla dosti zvláštní a zajímavá. Zrežírování téhle doby se povedlo. Atmosféra doby v hospodářské krize a mafie s tím spojená.

Líbáš jako Bůh (2009)

Já jsem mile překvapen. Dost jsem se nasmál u této romantické komedie. Nejlepší byl začátek, který mě dobře navnadil, pak přišlo bohužel více romantiky. Přesto je to pěkný film.

Zkažená mládež (2007)

Tohle se nedá moc komentovat. Tohle se musí vidět! Každý by se měl podívat, jak se ze šikany může stát velký problém. Zamyslet se nad tím a kdyby se nedej bože někdo dostal do takovéto situace, tak se zamyslet nad tím, jak by to řešil on a hlavně, jak by to řešil SPRÁVNĚ! Skvěle zrežírovaný.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Dokumentární film o připravovaném turné Michaela Jacksona před jeho smrtí. Nalezl jsem jedno slovíčko, které by vystihlo mé pocity. FANTAZIE! Je velká škoda, že se Michael svého turné nedožil, protože tohle by bylo velkolepé a jen tak by to nikdo nepřekonal. A to jsou mé pocity dodány pouze z natáčení zkoušek. Michael je v tomhle jednička. Nezajímá mě jak vypadal, nezajímá mě co kdy udělal, fakt je, že tohle dělal opravdu srdcem.

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Horší romantické drama. Takto bych to charakterizoval. Šlo hlavně a jen o lásku. To hlavní, co dělalo film Stmívání stmíváním se dostalo do pozadí. Režisér to vzal jak se říká za špatný konec. Když se to konečně po hodině a půl trochu rozpohybovalo, čekal mě konec. Teď si říkám, proč jsem si raději nešel lehnout a ztrácel jsem tu 2 hodiny s prakticky ničím. Je to škoda. Nuda a nuda.

Avatar (2009)

Tak z tohoto filmu mám hodně smíšený pocity. V první řadě jsem rád, že peníze, které byly do něj vloženy jsou někde vidět. Je to velmi kvalitní film, který by bez těch peněz prostě natočit nešel. Prostředí je vytvořeno fantasticky. První hodinu a půl jsem si říkal, že tenhle film se nejspíše dostane na vrchol žebříčků. Ale další hodina už mě tak nebavila, ani nevím čím. Každopádně jedno je jasné. Člověk by se měl zamyslet nad příběhem, nad tím, jak by se měla chránit naše příroda. Neměli bychom si jí ničit sami. Kdyby se sem dostali nějaký vetřelci z jiné planety a ničili tu lesy a hory, nám by to bylo jedno. Nepocítili bychom to jako velkou ztrátu 90%.

2012 (2009)

Sice jsem našel pár nedostatků, některé věci jsou trochu přehnané, ale velice zajímavý snímek. Jestli konec světa bude, dožít se ho snad ani nechci 70 %.

Chceš mě, chci tě (2009)

Myslím, že hodně dobrý film. U filmů tohoto typu se často setkávám s trapným humorem, ale v tomhle filmu byl nahrazen tím správným. Zase pro jednou lepší komedie. Těch nových sakra ubývá 75%.