Anakonda 4: Cesta krve (2009) (TV film) odpad!

Žumpa anakondích hoven je proti tomuto klenotu s animací ala Želvy Ninja úplnej kaviárovej toust.

Po životě (2019) (seriál)

Dokonalost. Chytré, britské, citlivé, nekorektní. Že to nejde dohromady? Zkuste a uvidíte. Ideální stopáž 25min. Překvapení rocku.

Alfa (2018)

Hezká pohádka, prijemný vizuál. Oceňuji snahu o svižnou stopáž, ačkoli právě tady by se dalo z košatějšího příběhu dostat ještě mnohem víc. Vzpomněl jsem si na podstatně syrovější Boj o oheň.

Díra (2019)

Závěr to celý poslal do kytek a asi nebudu jedinej, kdo si připadá poněkud ojebán.

Syn zmaru (2014)

Dalo se na to koukat, i když chvílemi jsem ze scénáře byl drobet na větvi. Takové lepší TV zpracování, co táhne McGregorův provařený ksicht. Ideální na nedělní výtuh u bedny.

Prometheus (2012)

Vizuálně parádní jízda. Celé to kazí herecké obsazení, kdy mě kromě vysterilizované Charlize nikdo pozitivně nezaujal. Koncept stvořitelů/ničitelů tak, jak je tu podán, taky nepůsobí zrovna přesvědčivě. Na víc to dle mě bohužel nemá, 3.5 a to ještě váhám. Udělat si sám sama sobě císaře, přeškubnout šňůru jak Supermário špagetu a pak se jit porvat...to už si z nás dělá prdel??

Gangsterdam (2017)

Příjemná legrajda z Francie po dlouhý době. Celou dobu akce, rozumná stopáž a dobrý frky. V rámci žánru nemám co vytknout.

Vidíš měsíc, Danieli (2019)

Titulkový dovětek filmu zcela potvrdil moje pocity. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Daniel je vemeno, stejně jako mnoho dalších a pomocí výkupného za tyhle dovedy se kozojebské organizace drží při životě a zásobách. Jestli se tam jezdí odjebávat ve svatém jméně informovanosti veřejnosti, tak jim řeknu novinu. Možná, kdybyste ty sračky nemedializovali, bylo by dřív po válce. A mimochodem, Daniel je blb. Jak může říct, že ti, co přicházejí do Dánska ze Sýrie, zažili mnohdy větší peklo, než von? Dyk byl asi milimetr vod smrti. Proimigranstká agitka to je, nic vic. Hvězdy jsou za filmařský um.

Čas beznaděje (2014)

Hloupej scénář, herci osiny v zadku. Nic víc mě po tom nenapadlo.