Lepší než my (2018) (seriál)

Slušná podívaná z matičky Rusi. Hledím na to, samí běloši. Nejvíc jsem byl překvapen, že po slušném nástupu si to kvalitu drželo až do konce. Táta a syn si mě sice nezískali ve dříve sledovaném Cesta k jezeru, ale tady to byla jiná káva.

Hlasy (2020)

Ma to lekačky, není to dlouhý. Jinak klasika, lehce naznačené zrůdičky a španělská inkvizice. Slušný průměr, řekl bych.

Hnüs (2019)

Podle komentářů to vypadá, že většina právě dokoukala svůj druhý snímek o muzice ever - hned po Bohemian whatever. Zde se však nezapichují údy do výtrusnic, nýbrž jehly do tepen. Muzika této partičky je veskrze průměrná a tak je do extraligy vytáhly podobné eskapády. Na rozdíl od kultu LEMMY si těchto borců ale těžko někdo bude vážit pro jejich přínos muzice.

Kominského metoda (2018) (seriál)

Plnej kotel. Už dlouho jsem neviděl něco tak uvolněného, přirozeného a milého ve své vlastní podstatě. Douglas a Arkin nehrají, oni žijí svoje role. Nebudu to okecávat, zkrátka velká pohoda, zábava a odreagování. Plusem je i velmi příjemná stopáž. Vřele doporučuji.

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

Takovou sračku jsem si nezasloužil... Icelandští vidláci, končita wikingurst a trapnej šašek Ferrell. Nic horšího už sem dlouho nezažil.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

První dva díly obrovsky pozitivní překvapení. U třetího jeden problik alarmu pitomostí. Čtvrtý díl, alarm kadence důchodcova pulsu. Dál už výstraha bliká, jako automatická dvoušlapka Anaal Nathrakh. Samoúčelné rádoby zvraty, impulsivně se chovající postavy, tihle jestli chtějí vyloupit banku, to jim fakt nežeru. Muklovská telenovela šla do sraček ještě mnohem dřív, než Vikingové na Príma Kůl. Končím u dílu 6, připadat si, jako pitomec sám před sebou nehodlám.

Und morgen die ganze Welt (2020) odpad!

Naprostá sračka. Německá zoufalost v plné nahotě tak, jak ji dnes vidíme v celé Evropě a ztráta času na Netflixu.

Ozark (2017) (seriál)

Kvalitně natočený, místy dobré nápady. Jinak? Návyková sračka, plná uřvanejch, ulhanejch a místy neuvěřitelnejch šmejdů. Slizoun vedle zmrda, zmrd vedle slizouna.. jen tamhle vzadu jsou dva zmrdi vedle sebe. Nakonec mě už potěšila jen Brujeria v S03E04. Díl od dílu se mi to ale příčí víc a víc. Postavy křiví ksichty v dramatickém přehrávání, řvou po sobě, jak dementi a slzy tečou proudem. Doslov: Dokoukal jsem to s obrovským zapřením a exhibující ksichty mi vadí čím dál, tím víc. Něco tak pitomýho jsem už dlouho neviděl a to jsem dokoukal Ztraceni ve vesmíru. Jo, a - Wendy je totální kráva. Darlene taky. Helen taky. Ruth taky. Zapomněl jsem na nějakou?

Lemmy Forever (2010)

Dokonalý. Bezchybný. Inspirující? Bože, ne!!

Meru (2015)

Dechberoucí. Víc se k tomu nedá říci.