Dům tisíce mrtvol (2003)

První zhruba hodina filmu naprosto parádní, bere si to nejlepší z různejch horrorů, ale jsou tam i humorný prvky. Největším kladem jsou ale postavy! Postavu kapitána Spauldinga nejde hodnotit jinak než 5 hvězdiček, ale i členové rodiny Fireflys nemaj chybu, úchylnou barbínou s totálně vyhustěnym smíchem počínaje, a popálenym monstrem v masce konče! (máma i děda taky nemaj chybu) - totální zvrhlost rodiny dodává onu potřebnou atmosféru... V závěrečný půl hodině ale jako by Rob Zombie nevěděl, co si s filmem dál počít a stává se z toho nesmyslná slátanina patýho přes devátý. Toho konce fakt škoda, přesto ale hodnotim hodně vysoko a jsem zvědavej na volný pokračovaní "Devils Rejects"!

Smrtonosná past 4.0 (2007)

"Když jsem tu tvojí asijskou čubku, co tak ráda kope, viděl naposled, ležela na dně výtahový šachty a z prdele jí trčel jeep." .... Jojo John McClane chrlí hlášky jak za starejch časů a jedinej, kdo mu v tomhle může konkurovat, je Joe Hallenbeck. Dobrý pokračování.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Ano, film je to natočenej pěkně a pro oko diváka, lahodícího po zábavě, lákavě. Škoda, že taky hodně účelově, protože tvůrci (= američani) v něm překrucujou historická fakta a zamlčujou důležité události. Přestože se Ridley Scott před natáčením chvástal, že tomu bude naopak a syrová výpověď bude pravdivá bez ohledu na to, jak film zkousne kritika a diváci.

Carver (2008)

Tenhle "pokus" snad tvurci ani nemuzou myslet vazne... Ve filmu se objevuje kazdou chvilku tolik nesmyslu, ze bych je ani nestacil pocitat. Vykony hercu, kamera a casto i scenar - naprostej amaterismus, tvorici dojem, ze film natocila parta chudejch studentu gymnazia jako svuj debut. Zaverecny skonani tupyho hlavniho hrdiny je pro divaka spis zadostiucineni, ze to dotah az sem. Mit po ruce sampansky, jeho skon oslavim. Pro pobaveni je tenhle snimek dobrej, tak to ale predpokladam mysleny nebylo...

Ils (2006)

Pro me osobne hodne prijemny prekvapko. Od zacatku super atmosfera, nic slozityho co se tyce deje / scenare, ale atmosfera tady hraje prim a o tu jde predevsim. Druha pulka v lesich / chodbach prijemny zpestreni. Je videt, ze to neni americkej film, protoze tady i ten konec stoji za to a je dobrej - at se jedna o "zmizeni" hlavni hrdinky nebo spech decek do schoolbusu. Jeste by me zajimalo, nakolik to je opravdu podle skutecny udalosti a na kolik ne. Jestli se vam libili Strangers, budou se vam libit i Ils - je to hodne podobny a Ils rozhodne neni slabsi!

911 Mysteries Part 1: Demolitions (2006)

Osobně si pak taky kladu otázku, proč (když tohle je "Part 1") nejde prakticky nikde nic nalézt o údajných dalších dvou dílech. Víte o nich někdo něco?

Klub sráčů (2000)

Nejlepší komedie všech dob. Geniální.