Krotitelé duchů (2016)

Kdybych to hodnotil subjektivně, musel bych tomuhle filmu dát 1 hvězdu případně odpad. Nebudu to dělat. Zapomenu teď na to, že existují Krotitelé duchů a Krotitelé duchů 2, kteří i přes své stáří, mají lepší triky a vytříbenější humor, než tohle rádoby pokračování, nebo remake, či co to je. Jako obyčejná komedie je to nic moc. Má ale své světlé stránky a občas jsem se i zasmál. Nicméně jinak jsem se docela i nudil. O tricích, které tentokrát byly plně digitální, se nemohu vyjádřit nijak zvláště pozitivně. Duchové byly spíše groteskní a připomínali my vyobrazení duchů jedné staré počítačové hry, kde jste se snažili vystrašit obyvatele domu tak, aby z něho utekl. Tehdy to byla zábava a roztomilé. Teď je to trapné.

Jedna noc (2016) (seriál)

Detektivka, jak ma byt. Do posledni chvile si nejste jisti, jak presne tenhle dej dopadne. Udelal to? Nebo to byl nekdo jiny? Nejdriv mu fandite, pak si rikate, ze je to totalni hajzl, ktery se pekne v base vybarvil. Aby jste pak na konec nadavali na neschopne poldy. Serial krasne ukazuje, co se muze stat, kdyz se relativne slusny kluk priplete k mrtve divce a hlavne, kdyz je pak hozen do jamy lvove, do basy. A kdo je nakonec vitez? Prakticky nikdo. A o tom zivot je.

The Boy (2016)

Začíná a probíhá to jako klasický duchařský film. Tajemná loutka, nahrazující syna, jenž uhořel za záhadných okolností v domě. Prapodivný rodiče, kteří se k loutce chovají, jako k živému tvoru. Dívčina z USA, která prchá před agresivním přítelem, jenž se tam také ukéže, a má loutce dělat chůvu, zatím co rodičové vyrazí na zaslouženou dovolenou, a rádoby vtipný a hezký zásobovač, který se rozhodl tu krásku z USA sbalit. Jenže ouha. Loutka je proti. Takže místo toho, aby slečna plnila své povinnosti a dodržovala pravidla, která dostala od ročiů, prochází se po baráku, plánuje večerní dovádění a nakonec se ještě diví, že se začnou dít divné věci. Fakt už jí z toho nakonec hrabe tak, že i my začneme věřit, že ta loutka je vzdálený příbuzný paneky Chuckie.. Originalita se cení. Ale ty hloupé chyby a nelogické věci v ději ne.

Čarodějnice (2015)

Nudný, ničmin strašidelný film, který si klade za cíl ukázat, kterak vznikla Červená karkluk a Perníková chaloupka a další pohádky. To, že je to z USA a tedy zdoby, kdy tyto pohádky už v našich končinách měly pěkné kořeny, američany netrápí. Co mě trápilo bylo to, jak bráška civěl sestře na prsa a matka se zbláznila poté, co jí poslední dítě (měla ještě 4) najednou zmizelo. Nakonec nezůstal nikdo. Jen holčička z které se nakonec stane Čarodějnice.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

co tu mame? Vyborny film, ktery popisuje realitu. Kdyz se tu objevi Superman budeme z neho seden na prdelil? Ne proste ho pozeneme k zodpovednosti. Tahle pasaz byla vyborna. Co na plat, ze nakonec to cele bouchlo. Trochu ale mi vadilo lacine ukonceni souboje netopejra s plastenkou. Vazne? Ale co, pak jsou nejlepsi kamosi. A nakonec, buh je mrtev, nahore zni zvony dyng dong buh je mrtev. Ja si proste nemusim na nic stezovat. Necekal jsem o doho zazrak a dostal jsem dobry filmovy z dalsiho komixoveho sveta.

Táta je doma (2015)

Asi takhle. Pusťte si trailer a máte všechny vtipné momenty z celého filmu na jednom místě a víte i o čem film je. Pusťte si celý film a jak tyhle momenty jsou rozsety po celém filmu, budete se nudit. Nudit a zase nudit.

Decibely lásky (2016) odpad!

Ooo decibely hrůzy ooo to bylo zoufale. A neb. Michal David vzal všechny své nové ploužáky, které pořádně ani neznáte a místo pořádné disko hudby je to utahané, ubrečené, rádoby filozofické a neskutečně hnusné. Ani Kája to nezachraňuje. Smutné je, že jediný šmrnc to má v okamžiku, kdy nehraje hudba Michala Davida. A prosím, já mám rád staré disko hity Michala Davida. Čekal jsem nic, ale i to jsem čekal hodně. ps: Decibely lásky tam zazní přesně na 3s a to v podobě, jaké jsem je parafrázoval v úvodu.

Celestinské proroctví (2006)

Film je jaké si PR pro čakru a další podobné věci, kterým nevěříme. Neříkám, že se mi nelíbí myšlenka světa v podobě energie, kterou každý vyzařuje, síla nás totiž provází, nicméně způsob, jakým je tohle téma zpracované je poměrně úsměvné. Film se chvíli tváří, jako nějaký levný dobrodružný biják, ale jakmile se tam začne mudrovat, tak máte chuť rychle vše vypnout. A nejvíc mě tam byla protivná hlavní hrdinka, co furt vyčítala hlavnímu hrdinovi, že jí chce ovládat, protože to cítí z jeho čakry. Takhle semnou nějaká holka jednat, neboť hrdina opravdu nedělá nic špatného a chce být jen slušný a dává najevo, že se mu holka líbí, tak prostě jí mám za vypatlaný tur domácí a rozhodně si o ní nebudu chtít opřít ani kolo, i když je pěkná.

Korunní princ (2015) (TV film)

Pokud je tu pohádka u které se necítím trapně, protože je jedno jaký pták nosí děti, hlavně že pták a protože kukačka pozná, kolik je čertovi let a podobné blbosti, a jetu hlavně pohádka, kdy se od srdce a nenuceně zasměji skoro při každé možné příležitosti a fandím hlavnímu hrdinovi až do úplného konce... Pak je to pohádka, které rád dám 4 hvězdy. A rád se na ní zase podívám.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Problém většiny zklamaných pravověrných fanoušků je hlavně v tom, že si četli všechny ty knihy co rozšiřovaly ten vesmír a byly někým označeny jako oficiální cosi. Osobně mám SW rád a řekl bych jsem fanoušek filmů. Nečetl jsem nikdy žádnou knihu. Znám jen filmy. A i když jsem si přečetl všechny tyhle komentáře a příběh už vlastně znal, tak si film užil. Vlastně jsem se zaměřil na všechny ty výtky. Jediná s kterou mohu souhlasit je, že to hodně připomíná vše co se stalo ve třech dílech původní trilogie. Ale je to nové dobrodružství, funguje to a nejsou zde žádné nelogičnosti. Vyčítat, že hlavní padouch nedosahuje kvalit Darth Vadera nebo Maula, je prostě ubohé a krátkozraké. I kritizování, že dostal na prdel od nějaké holky, která teprve objevila sílu... Taky jsem nepochopil to s tím, že záporák byl zabit. To už fakt měli kritici zatemněné vše, že ten závěr pořádně nevnímali. Nadávaje na to, že JJ zkazil další modlu. Nezkazil nic.