Žena v černém (2012)

Tož horror fajn, ale má jednu chybu... Radcliffův pohled. Já mu to prostě nebaštil, že by se bál, že by měl nahnáno.. celý film se tvářil vesměs stejně neutrálně, což je při procházce oživlým strašidelným domem dost nepřirozené :)

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Fajn začátek, ale prostředek neskutečně nudí, mladé tváře tam jsou skutečně jen kvůli nějakému náznaku příběhu... za to finále je grandiozní. Ale na víc než tři hvězdy to nestačí, Arnold ani Banderas to nezachrání..

Muž, který spadl na Zemi (1976)

První hodinu jsem tápal, co se vlastně ve filmu děje. Tu druhou hodinu... to samé. Bowieho herecký výkon je úžasný, hlavně když vezmete v potaz, že v té době snídal dvě lajny kokainu, zapil to mlékem a k obědu si místo dvou lajn dal tři. Mám ale pocit, že si musel šňupnout i režisér.. takové umění pro umění nemusím. Dvě hvězdy za DvojBarevňáka.

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Skvělý nápad, správně ulítlá stylizace, cynismus Emersona, sympatický Ned a šaty Olive a Chucky.. zkrátka 5 hvězdiček :))

Labyrint (1986)

Je to zastaralé. Bowieho legíny jsou strašné. Sarah je na facku. Je to infantilní. Ale i přes to všechno to je super pohádka, která ve své podstatě znázorňuje dospění mladé puberťačky. Dal bych tři hvězdy, ale za As The World Falls Down navyšuju o jednu :)

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad)

"Carmen, ty nafoukneš obřího Santu a já se půjdu najíst a budu na tebe koukat." Robert je řízek, který to dává svý umělý manželce pořádně sežrat, protože moc dobře ví, že si to nechá líbit - kvůli jeho velkému kontu. Moje guilty pleasure o rodině, která má "možná o jedno auto v garáži víc, než normální lidé", ale i tak musí jejich děti "chodit" do školy. Helikoptérou!

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Je to tak blbé, až je to dobré. Vidět ošklivé farmáře, jak hodnotí ženský, to je k nezaplacení..

menZONE (2012) (pořad) odpad!

"Uvidíme se zase za týden..pokud nás nezruší." Sbohem!

Bowie at the BBC (2000) (TV film)

Dle mého názoru nejlepší Bowieho vystoupení, už jen samotná verze skladby "Ashes To Ashes" by si zasloužila 5 hvězdiček. K "DvojBarevňákovi" jsem měl kdysi negativní vztah, pak jsem ale slyšel záznam tohohle koncertu na cd a doslova jsem se zamiloval. Kapele to šlape, Bowie zpívá výborně (a to prý zápasil s nachlazením!) a fanoušci se dočkali raritních skladeb, které Bowie moc nehraje. Jediné minus je, že moje verze na dvd postrádá pár písniček, hlavně skvěle upravenou závěrečnou Let's Dance.