Děti (2008)

Konečně něco u čeho se člověk chvilkama neuhlídá a zděšením si zakryje oči. Nenajdete zde klasickou hororovou atmošku "Bojíte se tmy?", ale spíš takovou tu psychopatickou, kdy oběti sami s nadšením nabíhají na nůž svým malým zabijákům. Pěkná kamera a roztomilé děti. Nejsilněji mi to připomnělo film "?Quién puede matar un niňo?", kdy měli dospěláci podobnej problém s děckama (rozuměj nechápali, že jsou v hororu) a zdráhali se jim všem do jednoho usekat hlavičky. Nebo také tématicky podobný horůrek Ils.

Temná voda (2002)

Kdo se vleče neuteče...A tady to platí dvojnásob. Hlavní představitelka má reakce jak ve zpomaleným filmu. Ale omyl. Zpomalený to nemám. Čekovala jsem to. 2krát. S uctivou poklonou telefonu a Vám čtenářům se loučím. Děkuji za vyslyšení.

Vražedná terapie (2001)

Od začátku má film velmi pěkně naběhnuto. Fajn herci, impozantní Zámek hrůzy, děsivé dějiny hadr... Jen s tou hrůzostrašnou atmosférou se mu to moc nepovedlo. Kromě krvavých záběrů vám Strašidelný dům nenažene strachu ani co by se za nehet vešlo. Řekla bych trošku promrhaný kapitál na vcelku úrodné půdě. Zhruba do poloviny filmu si připadáte, že jste na sluncem prozářené dovolené u strýčka Gordona a občas si zaběhnete do sklepa pro špetku margarity.

Neznámý (2006)

Tři s odřenýma ušima. Toto šlo zajisté natočit o mnoho lépe a mnohem lépe. Herci nic extra, šedivé místo, nálada o ničem. Jestli mi něco snímek velmi silně připomínal tak to byl horor The Hole, kdy se partička teenagerů octla ve vojenském krytu a také nevěděla jak ven a kdo je pachatel. The Hole byl ovšem jakožto psychologické drama zpracován skutečně zdařileji, alespoň dle mého soudu. Jestli nemusíte o nic nepřijdete, když trhák Neznámého vynecháte.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Děj filmu lze shrnout do dvou souvětí. Ok, chcete-li do tří krátkých vět. Nicméně zpracováno pěkně a veškeří herci na placu jsou sympatičtí, až na bráchovo kámoše. Velice lehce stravitelné rodinné drama pokud od něj nic neočekáváte.

Paranormal Activity 2 (2010) odpad!

Díkybohu jsem si film stáhla, takže jsem ho mohla zcela dobrovolně posouvat stále dopředu jakmile mě asi po 5ti sekundách začal nudit. Dějové napětí, resp. scény ve kterých se něco děje lze poskládat do 5ti minutového krátkometrážního dryáku, pardón - teplého mlíčka před spaním. Zbytek stopáže jste násilně nuceni sledovat záběry bezpečnostních kamer na jejichž obrazovce probíhá neskutečně nudný život jedné extranudné rodiny. Nechápu, že je někdo schopen celý den jen tak bloumat po bytě a tlachat o píčovinách v případě, že je s kým. A už vůbec nerozumím tomu kdo vzal kde ten nápad, že z toho lze splácat film. Ukousala bych se nudou kdyby to šlo a divím se že Panička domácí se tomu vyhla.

Deník Anne Frankové (2001) (TV film)

V porovnání s verzí z roku 1959 je toto zpracování skutečně o třídu lepší. Z velké části především pro svou CELISTVOST příběhu. Konečně se zde dozvíte, jak to vlastně tenkrát dopadlo.

Posedlost (1981)

Obávám se, že nejsem hodna ocenit kvality takovéhoto snímku. Už už jsem měla chuť jej vypnout, když si najednou ta ženská začala řezat hlavu elektrickým nožem...už už jsem málem film vypínala po druhé, když tu se objevil ona ryba... A tak jsem to dokoukala až do konce. Nátěr prostě... Co mi nejde do hlavy je, jestli to autor myslel naprosto vážně nebo jestli to měla být recese. Přišlo mi to více jako velkej úlet, proti čemuž jsem ani nic neměla, jenže pak tam najednou nakráčí někdo a mluví o duši... To mi hlava teda neberte. Tak jsem z toho dost rozpačitá. Postavy by neměly být na plátně, ale zavřené, pevně na zámek, ve cvokhausu. Jediná postava, která mi chvíli přišla normální byla ona učitelka , ovšem to by ale nesměla začít umývat nádobí v úplně cizím domě u úplně cizího chlapa. A pak s nim mít sex. Obě hlavní postavy na můj vkus chvílema své herectví přehrávaly a to se mi nelíbilo.

Záměna (2010)

Normální romantickej film, co byste chtěli? Neurotičtí chlapíci mi připadali roztomilý. Pochvala panu Jeffovi, kerý ovšem mohl být trochu víc vidět. Líbil by se mi v kontrastu s tim blonďákem. Pár společnejch hlášek by mohlo být zajímavých. Co výslovně bylo do očí byla Juliette Lewis, která si do tohoto filmu očividně odskočila omylem. Ta její plochá hruď zde přímo bila do očí.