Neuvěřitelný život rockera Coxe (2007)

Tohle si vychutnáte, když znáte všechny ty životopisné filmy a osudy hudebních legend, které to paroduje. Pro ostatní to bude jen snůška blbostí.

Chirurgové (2005) (seriál)

Jsem v půlce třetí série. Není to zase tak špatné, ale TO co z toho dělá jeden z nejoblíbenějších seriálů, já prostě nevidím. Samé komplikované vztahy, občas operace ve výtahu, střelba a ujetost. Je to o doktorech, sestry zde ve zdravotnickém týmu nehrají žádnou roli (pokud nepočítám tu, co měla pohlavní chorobu a roznášela ji po doktorech celé chirurgie). Ale po té třetí sérii asi skončím. Já tyhle vztahovky ve zdravotnickém prostředí prostě nemusím.

Úder 3 (2013)

Série Dhoom nikdy nebyla vrcholem bollywoodské scény. Ale za ty roky jsem si na dvojici hlavních hrdinů (policajt - mlátička, co má děsnou ženu a jeho kámoš, co vypadá jako krysa od Disneyho) zvykla. Tenhle díl má skvělé taneční scény, které do příběhu zapadají a mají dokonce určité opodstatnění. Aamir Khan je tradičně výborný. To že na tuk tuku hladce projedete cihlovou stěnou mě v indických filmech nepřekvapuje. Už jsem v indických filmech viděla, jak na rikše tajný agent dohnal Ferrari, taneční boj pavoučí ženy, to jak se parta lidí snaží lomcovat očividně papírovými dveřmi a taky to, že když si záporák vezme paruku, tak ho nepozná Interpol ani vlatsní matka.

Máš ji! (2018)

Většinu filmu jsem si myslela, že Jerry je totální psychopat, ale vylepšil si to. Mít za kámoše Sherlockoramba je dost neférový. Ten chlap měl být v Mission impossible týmu a ne vlastnit fitko. Líbilo se mi, že to nebyla jen komedie a byl tam i reálný život, který je dost často na nic, ale každý by měl mít něco, aby to překonal. Třeba kámoše co hrají na babu.

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Totální hovadina. Ale mi se bavili od začátku do konce. Stydím se za to, ale je to tak.

Anděl Páně 2 (2016)

Spíš taková buddy komedie s pár triky a velkým počtem cameo rolí než pohádka. Čert který utíká před zločinci a bojí se, že dostane do rohů, není čert ale posera. Děcka strašil, ale s dospělými si neporadil. Příběh postavený na interakci hlavního dua (která je fakt vtipná), jinak obsahově ploché. Celkově docela zklamání. V naší pohádkové produkci jistě nadprůměr, ale už se na to nikdy znovu záměrně nepodívám.

Patrola (2017) (seriál)

Docela trapárna. Michal Holán tam hopsá kolem auta a mele krávoviny. Navzájem si zneškodňují bomby, běhají překážkovou dráhu a pohřbívají Arnolda s Brucem. Nevím jak tohle pomůže zvednout prestiž armádě.

Velká čínská zeď (2016)

Když nastupovalo čínská armáda, zářila barvou jako gay vlajka. Zvlášť se mi líbil oddíl žen z Čínského národního cirkusu, co metaly salta do armády nepřátelských dinoještěrů. Výprava byla nádherná a některé scény opravdu krásné. Ooo, tolik lampionů!!! Pak jsem už viděla jen hromadu výbuchů, balonový útok, nepravděpodobnou "romantickou" zápletku, hláškujícího Pedra a několik příkladů herecké sebevraždy. Dávám jednu hvězdu, protože jsem se alespoň od srdce zasmála. A taky jsem to neviděla střízlivá - díky bohu.

Dangal (2016)

Koukat na indický - disney film o wrestlingu a rodinných vztazích?! Jsem ráda, že jsem se nedala odradit a zkusila to, protože to byla paráda. Jen kdyby byly přeloženy písničky. Ty mám na bollywoodu nejradši.

Taboo (2017) (seriál)

Pomalu plynoucí příběh z kterého přímo smrdí stará dobrá Anglie. Krysy, cholera, černé zuby a James Delaney je tak drsný, že si nepamatuje, kdy někoho rozpáral a ohryzal a kdy ne. Tohle není pro každého, ale mě to sedlo. Všechno to násilí, podrazy a špína - perfektní seriál. Hvězdu strhávám za pár hluchých míst. Pološílený a děsivý Tom Hardy ve svém dlouhém kabátě pochodující přístavem se dotkl mého něžného dívčího srdéčka.