Nouzový východ (2008)

Film o klasicky znudenej rodinke zijucej absolutne nezaujimavym stereotypnym zivotom. A co? Taku rodinku chudakov clovek vidi denne. Do toho Kate Winslet, ktora vyzera v kazdom filme, akoby sa najradsej zabila, pretoze ju nic nebavi (a zeby sa uz aj naozaj zabila?). Pochmurne, nudne. Tu hviezdicku dam za toho retarda, aspon nieco bolo v tom filme spontannejsie.

Větší, silnější, rychlejší (2008) odpad!

Typek chodi za tymi, co steroidy zastavaju a za tymi, co su proti nim a kazdy si tam mele svoje. Nic viac, nic menej. Akykolvek clanok na nete je zaujimavejsi a obsiahlejsi ako tato 105 minutova pitchovinka.

Bratislavafilm (2009) odpad!

Bratislavafail. Nechapem o co tam islo. Ukazat ze v Blave su len fetaci a hovada ludia? A do toho tie uchvatne herecke vykony. -1/5

Kniha přežití (2010)

Mam rad Denzela Washingtona, takze 3,5/5. Ale inac nic extra.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Taka americka somarinka, ale aspon sa to nehra na nejaku dojemnu akcnu pakovinu s "necakanym" koncom. Moze byt.

Věc (1982)

Woaaah, uplne strasidelne. Uz sa asi aj v komentaroch opakujem, ale opat... Nudny, klasicky americky film, vieme co sa kedy stane, koncime trapnym happy endom. Fajn. 2/5

Rain Man (1988)

Film sa mi nezda prevratne zaujimavy a ten herecky vykon Hoffmana, ktory je tak ospevovany a na ktory som sa tak tesil, ten tiez nie je svetoborny. Normalne zahrany retard. Okrem ineho film absentuje logikou a pravdaze konci pripecenym happy endom, ktory by sa v realite nikdy nestal.

Ed Wood (1994)

Trochu nudne. 3,5/5?

Černá labuť (2010)

Nemam rad pesimistov. Cely film je o holke, ktora je uplne bez zivota a vyzera, ze sa kazdu sekundu zabije. Okrem toho je to film bez nejakej pointy (aspon pre mna). Ani ryba ani rak. Nie ze by to bol vyslovene zly film, ale nevidim na nom nic, preco by som ho niekomu odporucil. Mozno okrem tej lezbickej sceny.