2012: Soudný den (2008) odpad!

2 dotazy: proc vubec nekdo neco takoveho toci a proc ja si neco takoveho koupim na dvd (byt za 10 kc), kdyz tusim, ze to bude hovadina?

12 opic (1995)

Brad Pitt v životní roli

Nabít a zabít (2006)

Neni to spatne, naopak je to velmi dobre. Miluju filmy, kde vazne nemate sanci poznat, jak to teda vlastne je. A i Lucy Liu, kterou dvakrát nemusim, mi tady vubec nevadí. A zajímalo by me, koho napadlo Mykelti Williamsonovi udelat face a la Bubba z Forresta Gumpa :) za me 5

Restaurant (1998)

Pro me velke překvapení. Necekal jsem od filmu tolik, kolik z nej nakonec bylo. Mozna mi tam trochu vadil Simon Baker, nebo spis si myslim, ze to nebyla role pro nej, ale skousnout se to dalo. Za me urcite za 5 a doporucuji!

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Tomuhle ja rikam reality show! ! Luxus od začátku do konce, hltal jsem to jako už dlouho nic. Russell H.spravnej previt, Ben a Erik jako dvojice spravnych blbu no a nakonec roztomila Natalie, který to prostě nešlo neprat! :)

Londýnský gangster (2010)

Není to špatné, příjemně mně to překvapilo.... především závěr.... "...že prý mě hledáte..."...

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Nejsem z těch, které tento film nějak zvlášť nadchnul. Sám nevím proč. - Aktualizace 2017: asi jsem to holt musel pochopit po většim poctu zhlédnutí :)))