Světová válka Z (2013)

Všechny odkazuju na upřímný trailer, ten toho za mě řekne daleko víc.

Zkažená mládež (2007)

Co dodat k této věci, kde každý herec zahrál svou roli naprosto bezchybně, až sem měl chuť vlítnout za něma a rozkopat jim všech prdele za slunné neděle. Jakožto bývalá obět se dokážu s Joosepem naprosto ztotožnit, ikdyž za špatně odvedený orál bych asi zbraň do ruky nevzal.

Wholetrain (2006)

Pro milovníky dělání omalovánek na zdi určitě lahodná pecička. Ze všech těch rovných kšiltů, kapucí, sprejů a drsné mluvě si musí stříknout nejeden puberťáček, co právě opustil kozičky svojí mamičky a mlíko si utírá do rukávů značky "nejdrnější gangstapodsluncemcotvrděhejtujevšechny". Ale ne, milé překvapení od jinak tupého nevýrazného filmu.

Rihanna - Diamonds (2012) (hudební videoklip)

Csfd se nejspíš posralo v lese, na databázi o filmech a seriálech se teď kromě televizních sračkopořadů budou hodnotit i videoklipy? Už chápu Adminovu přezdívku :)

Pot a krev (2013)

Stylové vyobrazení padouchů jako sympatických debilů možná je nemístné, Schiller určitě musel zažívat peklo, ovšem pokud to byl obchodník s koksem, každému podle jeho zásluh. Pokud má ovšem film působit jako komedie, splnil svůj učel poměrně dobře, ale ani tak si pořádně nemůžu vybavit scénu, u které bych padal k zemi smíchem. Film si místy hraje na něco vážného, co komediím neprospívá, škodí jím to na všech frontách a čarách, a ani panové Mark Wahlsteroid a Dwayne "nafouknutý" Johnson tuhle situaci nemůžou zachránit, byť ti debilové jim jdou vážně dobře.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Nuda a trapnost nad trapnost bohužel z tohoto komediálně jinak slibného filmu udělali jen bahno k podusání smradlavýma koňskýma kopytama. Vztah mazák-zelenáč vůbec nefunguje, oba dva se tváří jako by měli třísku v řiťi a Bridges ještě mluví jako postižený. Příběh nikam neubíhá, pouze se řeší to a pak zase ono,žádné vtipné momenty, kulervoucí scény, jen jakási nepříjemná rádoby oddechovka, u které ale upadnete do hlubokého komatu, ze kterého vás vysvobodí až závěrečné titulky. Naprosto zbytečný film.

Dexter (2006) (seriál)

Po první sérii musím říct, že se mi seriál doslova dostal pod kůži. Dlouho se mi nestalo, abych byl tak nadšený z psychopata, co vypadá roztomile a vtipně, a příběh staví na osvojování si normálních lidských atributů za účelem vypadat normálně. A pak samozřejmě hlavní motiv, který stojí na tom, že někdy spravedlnost bývá slepá, a svět prostě potřebuje vícero takových Dexterů.

Ctihodný občan (2009)

Tisíckrát omletý příběh, kde chlap ztratí rodinu, nedostane se mu spravedlnosti, tak jde proti celému světu, dostal nový hábit a zatraceně mu to sluší. Vskutku napínavá jízda, které vévodí hard nigga Foxx, a samozřejmě Butler, který tak nějak ukázal, že umí zahrát poměrně vše. Určitému klišé a hlavně "blbému" happyendu se tu nevyhneme, co naplat, tak to už asi musí být...

Hrůza v Connecticutu (2009)

Já sem doktor MENGELE, trhám dětem prdele, mám nabroušený skalpely, nože, mačety, čepele. I tak se dá zhodnotit tento luxusně pojatý námět na jednoho šíleného doktora a jeho nekro praktiky, jenž korespondují s atmosférou, wow-bububu efektem a hlavní otázkou a sice.....co se to tu kurva děje?! Díky tomuto žánru zde není podmínka mít ve filmu kupu hollywoodských hvězd, ikdyž čím lepší herec, tím lepší a uvěřitelnější reakce, bohužel se zde musí pracovat s tím, co máme. A tak si jednoho dne sedím v posteli se svou přítelkyní, která mi nahání větší hrůzu než samotný film svýmy úleky. Všechno je ale ťip ťop, tak proč né pětibába? Něco tomu chybí, něco co by diváka zvedlo z pohovky (postele, židle, kaktusu na kterým je napichlý, protože se leknul ohořelých mrtvol) a donutilo ho bdít celou noc a čekovat, jestli se náhodou nepohnuly dveře, které už tak patří k snad neohranějšímu hororovému klišé na světě. Co naplat, pochcávačka je to vcelku luxusní.

Elysium (2013)

Blomkamp tímhle ukazuje, kam chce svou tvorbu směřovat. Mezi písek, špínu a prach zapadlých vesnic, do postapokalyptistických dob, kde se slovo sci-fi zkloňuje ve všech pádech. Do jaké míry měl rejža volnou ruku, to říct nelze. Nejde o vyloženě zpackaný film, pokud u pár věcí přimhouříme oko. Bohužel to nemůže zachránit zbytek filmu, kde trailer slibuje revoluční akci, a ve výsledku dostat jen zmatenou, třesoucí se kameru, podavající nám nepřehledno a chaos. Kdo tu ovšem zpackal všechno, je Sharlto, který ač v districtu exceloval, zde ze sebe udělal tupého imbecila s přízvukem cigána po operaci análu, neschopného logicky a racionálně přemýšlet. Snad příště Neille....