Elitní jednotka 2: Vnitřní nepřítel (2010)

Konečně někdo říká otevřeně co si myslí. A koneckonců, jsem velmi nakloněn mu věřit. Zločinci na pozicích hore plus blbci s volebním právem = průser jak hrom.

Cvokař (2009)

Hm..co na to říct. Bylo to vcelku prázdné až na pár okamžiků. Čili mohlo by to být i ze života. Kevina Spaceyeho mám rád, a Robina Williamse jakbysmet. Nebavilo mě to. Ale bylo tam pár věcí, které jsem mohl vzáhnout k sobě. Ale opravdu jen pár. Ale co, nezáleží na tom kolik, ale jak.

Válka (2002)

Panejo...Skvělé, prostě skvělé. Neuvěřitelný příběh. Těžko to komentovat. Velmi silný zážitek.

Alfa a Omega (2010)

Docela hezká pohádka. Má jednu chybu, je z ní cítit pokřivená emancipace. Jinak ok, konečně něco, kde je o trochu míň násilí a je to pro děti.

Predátoři (2010) odpad!

Šmankote...říkal jsem si, ale jo, rotační handkanón....modelka s odstřelovačkou.......něco dalších zjevů, což o to, dejme tomu...ale celý to zazdil pupkatej strejda Laurence Fishburn....věru, ten se tam na té planetě neměl špatně po ta dlouhá léta, protože nakynul jak vánočka. To by se chudák predátor zlomil v kříži kdyby měl nabodnout a zvednout takovýho tlouštíka. Jinak ty nesmyslný kecy kolem jsem radši ani nevnímal.

Fighter (2010)

O box tu věru moc nešlo. Bale mě rozesmál, když skákal do odpadků, jinak bych ale řekl, že to bylo maličko nadprůměrný film. A ty scény z ringu stály za starou belu.

Sbohem, baby (2007)

Já holt těm lidem ze začátku vůbec nerozuměl. Ty kydy, který se na mě linuly v prvních minutách, smrděly účelovostí a přetvářkou na sto honů. Nejsem fanda drsňácko-citlivejch proslovů typu..."všade zkurvený sračky týhle posraný díry, která si nezaslouží říkat město. Ale když v těch hovnech kolem vidím motýlka jak opyluje květiny, říkám si, že život je naděje." Jinak se mi to líbilo, mělo to spád.

Předčítač (2008)

Tuze dlouhé drámo. Nějak jsem se v hrdinech nezhlédl.

Setkání v Praze (2006)

Tři hvězdičky za příběh mzei manžely. Jinak Češi byli vykresleni jako neandrtálci, a možnáje na tom něco pravdy - podle toho, jakým způsobem hráli Češi v tomto filmu.

Nevinnost (2011)

Obyčejný film, nijak nevýrazný, nepřináší nic nového, nepřekvapuje, chvílemi až nudí. Jsou to vystřihnuté scény z života pár lidí, díky tomu, jak jsou obyčejné je vidět, jak je život každého z nás vyjímečný. Olinka a Láďa, to jsou neskutečně charismatické postavy, kvůli kterým stojí za to film vidět.