Outsider - Que Viene el Coco (2020) (epizoda)

Zatím dobrý, jen nevím - černou vůdú holku jsem v knížce nikde nenašel a Holly byla pokud se pamatuju drobná běloška bez mimořádnejch schopností - takže zatím je tam trochu navíc - ale jak říkám, silnej nadprůměr.

Tichý experiment (2014) odpad!

Jsou tady některé komentáře, které tak dokonale vystihují stav věcí, že už nemám co dodat - Asia_Power!!! Každopádně tak příšerné všechno se jen tak nepotká.

Pátá vlna (2016)

Myšlenka dobrá, zpracování horší, herecké výkony - především ten hlavní, naprosto příšerný .....

To Kapitola 2 (2019)

Za mě v cajku - nevím co všichni máte - hala Verbal!

Everly (2014)

Dvě hvězdy za Salmu, jinak je to naprosto nesmyslně brutální podívaná pro úchyly s tak pitomým scénářem, že by jeden zaplakal.

Robin Hood (2018)

Zlatej Kevin. Tohle je tak brutálně blboučký. A Egerton bohužel hoří jako papír - teda ne úplně svojí vinou. Ale měl by si dávat bacha. Aby mu tyhle ptákoviny nezlámaly vaz. Jo a taky by mě zajimalo, kde vzali tu Hewson? To je jako co? Poslední výkřik genderovýho šílenství?

Motýlek (2017)

Tak co natočíme? Co třeba Motýlka? No jo, ale to je Dustin a Steve, a ten scénář, jak to jako pojmem nově a tak? Hele tak to zkopírujem, včetně plakátu a bude to bez práce. No a Dustina bude hrát Malek, z toho je teď každej posranej, tak to třeba klapne. No, neklaplo to.

Záchranáři (2006)

Kdyby nebylo toho přehrávajícího blba Kutcherů, mohl to bejt fajn. Takhle mi každej záběr, kde se objevil, lezl neskutečně na nervy. A protože je na obrazovce pořád, zkazil mi celej film. Vedle tý holky vypadal jak dementní štěně a pravděpodobnost, že by jí zbalil, se limitně blížila nule. Ale Kevin v cajku, takže jsem to nakonec dokoukal.