SuperClásico (2011)

Není to špatný film, ale ty věčné manželské hádky mi to strašně otravovaly. Ale jinak zábavné - služebná s tělem dobře udržované třicítky je teda úlet.

Velký třesk (2010)

Americká verze Mazaného Filipa - vtipné, stylové, dobře natočené. Po dlouhé době dobrej Banderas. Proč ne.

Kouzla králů (2008) (TV film)

Nudné a otravné, občas záblesk - ale jenom záblesk.

Upír z Feratu (1981)

V dobách dávno minulých nám evidentně stačilo málo - trocha krve a pěkná kapotáž stačila, aby se z tohohle filmu stal tak trochu kult. S odstupem je to dost bída, hlavně rádoby hororové prvky vyznívají opravdu směšně, nemluvě o zmateně pobíhajícím Menzelovi - ten by se hodil spíš do nějaké crazy komedie. Ale auto to bylo na tu dobu opravdu pěkný.

Kurýr (2012) (seriál)

Jak ubohé. Ve srovnání s filmem opravdu směšné nejen filmařsky, ale i díky Chris Vancemu, který Stathamovi nesahá svým charismatem ani po kotníky.

Umělec (2011)

Naprosto fádní a nudný příběh o tom, že žádný strom neroste do nebe. Bohužel je to také němý film, takže zvuk jsem vypnul už po dvaceti minutách, protože ta hudba byla prostě nesnesitelná, Možná je přelom dvacátých a třicátých let pro někoho fascinující, nicméně úspěch tohoto filmu svědčí dle mého ani ne tak o jeho kvalitách, jako spíše o nostalgické touze po starých časech. Ty jsou sice vyobrazeny naprosto dokonale, nicméně mě to přišlo příliš sterilní a nepřirozené - tedy až na B.Bejo - ta je fakt k sežrání.

Zabít tiše (2012) odpad!

Užvaněná chaotická srágora. Po 20 min mi už nebylo jasný, kdo je kdo a po půl hodině mi to bylo jedno. Jen by mě zajímalo, proč se Pitt, táta od čtyř nebo kolika dětí, kterej to nemá zapotřebí, nechá zatáhnout do takovýhle užvaněný prasárny. Tohle natočil teplouš, kterej si ho potřeboval u něčeho honit, a chtěl bejt originální. Je mi z toho filmu fakt na blití.

Pravidla mlčení (2012)

Nevím, co vedlo Roberta k obsazení toho slizkýho Leblafa nebo jak se jmenuje, upřímně mi tam celou dobu pěkně s..., ale jinak je film fajn. Stejně je úžasný, jak tyhle filmy tomu blonďákovi jdou (3DK, VPM ......).

Mocný vládce Oz (2013)

Mr Franco - to je problém tohohle filmu. Jinak dobrý, ale tenhle (ne)sympaťák mi celý tenhle tenhle film tak nějak pokazil. Pokud mi někdo leze na nervy, tak mě to prostě film otráví. To je celé. Možná příliš osobní a neobjektivní, ale nakonec se na ten film stejně musím dívat já ne ?

Den před krizí (2011)

Vynikající. Hlavně skvělé herecké výkony: Bettany, Spacey, ale třeba i Mentalista S.Baker.