Dobrý doktor (2017) (seriál)

Mám rád Freddieho a prvně jsem viděl až díly 11 a12. Bohužel nesdílím nadšení místních přispivatelů, protože takhle nějak si představuju Růžovku s 10ti násobných rozpočtem. Naprosto příšerný s výjimkou dějové linky samotného Shauna, ale ten je tam vlastně strašně málo. Uvidím další díly, ale tohle bylo peklo a Image Dragons (myslím) to posunuli na úroveň téměř nekoukatelného kousku. PS Po zhlédnutí dalšího dílu ubírám další hvězdu - je to snad horší než Růžovka - nevypadá to jako, zdravotnický ústav, vypadá to spíš jak sonda do života pacientů psychiatrie .....

Mrtvý bod (2015) (seriál)

Skvělej seriál, kterej bohužel ve 4 serii ztratí glanc a šťávu. Hlavně Kurt se začne chovat jako idiot, linka s mluvícím mrtvým bráchou začne být po velmi rychle silně otravná a ten hackerskej užvaněnej hacker byl na zabití. Budu dělat, jako by 4 série neexistovala. Snad se to v pátý sérii srovná.

Prezident v pořadí (2016) (seriál)

Mám jedinou výtku - Kiefer bez Trojana je tak nějak neúplnej Kiefer. Takže doporučuji titulky. Jinak cajk.

Station 19 (2018) (seriál)

Nuže vzhůru do genderově vyváženého světa požárníků, kde na každý heterosexuální pár musí být jeden homosexuální a na jednoho velitele jedna velitelka .... ne že by to byl úplně blbej seriál, ale že bych se musel dívat na dva líbající chlapy, to fakt nemusím.... na druhou stranu pokud to nékomu nevadí, je to klasická seriálová jednohubka, lehce stravitelná, snadno zapomenutelná.

Peacemaker (1997)

Tak nevím, co tu všem vadí - asi jsem velmi nenáročný divák, ale mě ten film pořád i po těch letech baví. A Nicol to s Georgem docela ladí ....

Avengers: Endgame (2019)

Tupá exhibice za účelem maximálního využití všech ikonických, méně ikonických a často už pozamenutých postaviček tohohle supermanskýho universa. Těžko rozkódovatelné pro nerozené Avengerology. Infinity War se mi líbila daleko víc.

6 underground: Tajné operace (2019)

Říkal jsem přestrojení, tohle je sjetej Borg a McEnroe .... dost blbina, ele na vodfrk celkem dobrý

Anna (2019)

Kdosi tady píše, že Anna je evropská vykrádačka filmů jako Lucy nebo Atomic Blonde. Úsměvné. No nic. Takže Luc vykradl sám sebe, jen to trochu zaktualizoval a přizdobil. Schodou okolností jsem viděl Nikitu asi dva dny před Annou a světe div se, Anna se mi líbila skoro víc. Ano, nemá Rena a ten origo look, ale bavily mě ty přeskoky v čase a hlavně netlačí tak na pilu ohledně vývoje hlavní postavy. Jo a Sasha je kus, to bez debat.

Manžel na zkoušku (2018) odpad!

Trapné a ubohé. Smutný důkaz toho, že Hollywoodu definitivně došla inspirace. Původní verzi film nešahá ani po kotníky, hlavní herecké představitele nevyjímaje. Kurt a Goldie je i po těch letech válcujou naprosto s přehledem.