Noc s Andělem (1999) (pořad)

Todlenc je pořad pouze pro skalní fandy.Vzhledem ke kruté vysílcí době s moc fajnšmekrovským hudebním zaměřením je pro širokou obec diváckou dost nepřijatelný.

Černé ovce (1992) (pořad)

Pokud tendle pořad pomůže pár lidem,pak je určitě užitečnější než jakékoliv politické debaty.Velkým + jsou testy kvality různých věcí a věciček,dostupných v našich obchodech.To je občas velký překvápko!

Nekecej! (2008) (pořad) odpad!

Todlenc je dost ubohá napodobenina,která je především o blbosti tvůrců......fuj!

Testoviny (2006) (pořad)

No todle není špatný.Má to tak akorátní délku,takže nestihne nudit,akorát některé rady jsou celkem k ničemu.

Buly (1992) (pořad)

Páni,rány co tady dělá todlenc.Jak může nefanda hodnotit a neurážet?Pro mně to je odpad,takže raději nehodnotím!

Černí baroni (1992)

27.10.2009 Málokterá knižní předloha se povede přepsat na plátno tak,jako se to povedlo u tohoto filmíku.Možná že kdo nezažil, tak nepochopí,ale takhle už jsem se dlouho nanachechtala.Mrzí mně, že tuto recenzi píšu ve chvíli.kdy jsem se dozvěděla že pan Švandrlík zemřel.Věřím však že bude pořád žít v srdcích všech,kteří se nikdy nepřestanou smát při setkání s jeho tvorbou tak,jako se smál on, při návrhu nápisu na jeho pomník -"Čo bolo,to bolo,terazky som tu pomníkom".Děkuji pane Švandrlík!

Jménem krále (2009)

Celkem milé překvapení.Na jednoduchém příběhu ze 13 století z doby vlády krále Přemysla Otakara II mně nejvíce zaujaly interiéry.Jsou tak krásně strohé až jsou autentické.K.Roden, jako Oldřich z Chlumu,je perfektní a dokázt postavit šlechtice před spravedlnost,byla v té době věc nevídaná,ale né nemožná.Doplněno dobrou hudbou a neopomenutelnou kostýmní výpravou je to dobrý filmík na nedělní odpoledne.Do kina bych se ale nehrnula.je to spíše televizní zpracování.Jako motivace ,pro děti školou povinné a učení historie,to není špatné.Alespoň že víme,od kdy se učíme žít mezi vlky!