Vraždící loutka (2008)

Je jasne, ze film bude aj odsudzovany... Film bol vcelku nudny, ale postavy, humor (aj ked jednotvarny) z neho spravili skvelo stravitelnu blbost :) Takze ak mate radi hlboke filmy nic pre vas, ale ak mate radi aj ine, tak kludne skuste, mozno sa pobavite :)) Taka psycho film, nie horor + skvela hudba pri "vrazdiacich" scenach :) Parodia na horor ako vysita

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Obsahuje vsetko, co ma vojnovy film mat : namet - najlepsie realny, postavy, atmosferu, sem tam aj daku tu brutalitu, co k vojne patri a dokresluje cely napinavy dej :)

Bunkr smrti (2008)

Ma to svoju atmosferu, caro, aj ked je to skor len na pobavenie, ale horory som videl aj horsie a to niekolko :) Opar, osvetlenie bunkra a aj samotny shocking koniec ma vcelku ocarili

Jumper (2008)

Nie zbytocne dlhe, ale sympaticke obsadenie, relativne zaujimavy napad a prave scena v Koloseu pridala 1 - 1,5*... Neviem preco, ale u mna je to na 4* - za celkovy dojem, inak priemer

Valkýra (2008)

4* za spracovanie, atmosferu... jedinu hviezdu stratila prave na jasnom konci :), ale aj napriek tomu to bolo tak napinave, ako sa len dalo

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Vcelku prijemne pozeranie, v anglictine, bol som spokojny... 4/5 - chybal tomu isty naboj, troska... nudy ?

Svěrací kazajka (2005)

Nie velmi horor, zozaciatku chaoticke, ale predsalen ma to drzalo az do tituliek v napati...

Saw 5 (2008)

Neprekvapil, ani pozitívne ani negatívne, aj tento SAW hodnotím len na základe postáv a toho, že je pokračovaním pôvodného SAW - ten nápad si zaslúži minimálne 4,5/5 bez ohľadu, či to je SAW 1,2,3,4 alebo 8 :)

Saw 4 (2007)

Lepšia ako III, dej atď nič moc, ale čo môžeme čakať od 4. dielu, keď uz aj druhý bol nič moc. Napriek tomu 5/5, a to len kvôli postavám a tomu, že predsalen to je SAW

Saw 3 (2006)

4 *, ale to len preto, lebo je to pokračovanie SAW, ak by to bol jediný film, tak by to bolo o dosť horšie :)