Saw 2 (2005)

Ako už bolo písané, nie je to jednotka, ale tak či tak, pre mňa má film istú Thrillerovú atmosféru, aj keď už bol koniec jasný dosť skoro :) Ale SAW celkovo bol počiatok mojej hororovej éry a tak mám na všetky filmy vcelku pekné spomienky :) Hodnotenie je subjektívne, ale od toho tu predsa sme M

Saw: Hra o přežití (2004)

Golfista dobre píše: Film bol v roku 2004, vtedy nebolo veľa podobných a tak prepracovaných filmov, navyše mám k SAW pozitívny vzťah, takže to je 5/5 *

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Pre mna skvely serial, kazda postava ma iste specifika, ktore ma dokazu rozosmiat aj po 2 seriach, a samozrejme Sheldon, ktory postupne nabera socialne zvyklosti a dokonca sa z pocitaca premenil na "odbornika", ktory robi "pranks" A Bazinga :)) kto vie, pochopi

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Genialny serial, postavy atd, ste si mohli precitat nizsie, mna osobne "rozroflila" scena zo 4 serie - Barneyho NO! Maybe... NEVER ! :) a tie grimasy :) // Uroven vsak casom klesa, aktualne je epizoda za 2,5*, sem tam za 3, s prichodom barneyho to rastie na 4*.. Avsak 4* za barneyho par minut nie je 4* za cely serial, ktory bol naozaj premakany, ale v sucasnosti uz big bang theory ma pred himymom naskok...

Californication (2007) (seriál)

Mile, cynicke, ciernohumorne, sarkasticke, ironicke, detinske, vtipne, nechutne, ale "kolem a kolem" výborný seriál, 5/5*

Gran Torino (2008)

Film rozhodne zaujimavy, stoji za pozretie, kazdy si z neho odnesie to svoje... Ale Clintovo frflanie pocas prvych cca 40 minut bolo super