V kůži Johna Malkoviche (1999)

Zezacatku filmu jsem si pripadala tak trochu jako u Brazil - divna kancelar, divna sekretarka, sef, ktery na tom neni o moc lepe, a spolupracovnice, ktera je na tom vubec nejlip :o) V druhe polovine uz vse tak nejak ztraci, dej se zbytecne komplikuje, presto zustava stale sqelym uletem, takze: "Malkovich Malkovich!" :o) Criss: Pacient psych. lecebny je take clovek ;o)

Rudí (1981)

Netroufam si hodnotit, nebot jsem film nevidela od zacatku, ale rozhodne byl pusobivy. Trochu moc dlouhy, rozvlekly, politicky, ale silny.

Mickovy modré oči (1999)

Zpocatku mel film docela prijemny odpich a ja byla mile prekvapena. Postupne jsem ale mela dojem, ze dej i vtip ztraci.

Jedna ruka netleská (2003)

Vtipy dobre, dokonce spousta, ale jinak zmatek. Navic postavy Trojana a Machacka jsou temer stejne jako v Samotarich, akorat vse okolo nedava smysl. O hereckych vykonech bych u nekterych polemizovala, shodnu se i s dalsimi, ze mi Taclik lezl postupne cim dal vic na nervy. Dalsi bezpochyby nezklamali, ale scenar to nezachrani.

Gangy New Yorku (2002)

Dlouhe, americke. Ja to odnudila. Nevim presne cim to, herci OK, ale tyhle temata me proste neberou, ceske vlastenectvi je mi preci jen blizsi. Gimp: Tak leve varle na stul a "fik!" ;o)

Bůh je velký - já ne (2001)

Asi vetsina lidi film shledlo pote, co bylo nadseno Amelii. Tak to je potom opravdu nuda. A mozna i bez toho :o)

Život Davida Galea (2003)

Jj, to se mi libilo. Narozdil od dalsich si myslim, ze hrala dobre Winslet i Spacey a nikde jsem neobjevila prehnane vysvetlovani. Sice na konci bylo jasne, ze u toho Gale byl, ale kdyby mi netukli, nevim to.

Třinácté patro (1999)

Mno, zajimavy namet, ale film me neuchvatil, nicim me nechytil.

Billy Elliot (2000)

Pekne, kluk ma vazne naboj, kdyz tancuje. Prislo mi to trochu nedotazene co se okrajoveho deni tyka - stavka, rodinna atmosfera, kamos transvestita homosexual, ale jinak moc prijemny pribeh.